Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális legjobb barátok közt? 17/f

Figyelt kérdés

Az egyiknek volt barátnője, aki kihasználta őt, teljesen kikészítette. Miután szakítottak, a fiú eléggé maga alatt volt, sajnáltatta magát. Eléggé kivolt, ivott, sok hülyeséget csinált.

A legjobb barátja elment vele inni, próbálták pár sör mellett megbeszélni, hogy elég volt az önsajnálatból, de a gyerek tovább sajnáltatta magát és a barátja behúzott neki egy rendeset, és azt mondta hogy "tudod hogy szeretetből vágtam be, de ha nem hagyod ezt abba péppé foglak verni".



2018. júl. 12. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Hát normálisnak nem mondanám, hogy bever neki egyet, de én azt mondom, hogy jól tette. Az én legjobb barátom állandóan sajnáltatja magát, de már kezd elegem lenni belőle. Legalább helyre rázódik a srác feje és rájön, hogy ilyeneket hülyeség mártírkodni.
2018. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fizikai erőszak nélkül is helyre lehetett volna tenni, de tényleg gáz, ha sajnáltatja magát a másik, attól még, hogy szar kedve van, mert szerelmi csalódás érte, nem kell mindenki kedvét elcs*szni.
2018. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem mondanám normálisnak, de egy ilyen önsajnáltató kis hülyegyereknek nem ártott egy Istenies:D
2019. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!