Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális ha már kezdem...

Az normális ha már kezdem “megunni” haveromat, akit kiskorom óta ismerek? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Már első óta ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk, de az a helyzet, hogy én már kezdem megunni a panaszkodásait és egyebek...

Gondolok itt pl arra: Állandóan szidja saját magát, hogy ő milyen ronda meg senkinek sem kell, engemet meg ajnároz, hogy milyen jól nézek ki meg hasonlók... Annyira nem érdekel ez engemet..

Bulizni sem lehet elmenni vele sehova sem, mert csendben ül egyhelyben és néz ki a fejéből tőválaszokban válaszol ha kérdezik. Nem beszélget senkivel sem, iszogat magában. Azon csodálkozik, hogy a csaj rám van tapadva, aki bejön neki. Nincsen semmi önbizalma..



2018. júl. 12. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Inkább segítened kéne neki,nem lenézni emiatt.
2018. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiskora óta ismeri már biztosan próbált neki segíteni. Egy idő után tényleg unalmas az állandó panaszkodás. Az embernek saját magának kell akarnia változni nem a másikat irigyelni, vagy csendben nyavajogni. Aki csak nyávog az életképtelen és idegesítő, és tényleg lehúzza a másikat.
2018. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nézem le emiatt.

Igen próbáltam már neki segíteni, de ha nem akar tenni ellene semmit sem, én nem tudok helyette cselekedni.

Elkönyvelte magát rondának, nincs önbizalma.

Most erre mit mondjak erre?

Amikor megyünk valahova tök jó kedvem van, de ha elkezdi ezeket engem is leránt a saját szintjére...

Szerintem ez elég gyerekes... Lehet hogy én értem korán..

17/F

2018. júl. 12. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett azóta?
2019. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!