Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztünk a legjobb...

Összevesztünk a legjobb barátnőmmel és nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi már egy éve nagyon közeli és nagyon jó barátok vagyunk. De mióta elkezdődött a nyári szünet csak nagyon ritkán keres inkább én írok rá és nem fordítva. Mivel lett egy új barátja akit nagyon szeret ezért folyton velük van és engem kb ott szár le ahol vagyok. Persze elhiszem hogy nagyon szép a szerelem meg minden csak nagyon rosszul esik amikor mondjuk megbeszélünk egy talit ő pedig az utolsó pillanatban lemondja vagy eljön csak utána kijelenti egy tíz-harminc perc után hogy őt már egy órája várják a baratjáék. Na és igazából most kezdődik a bonyodalom.

A múltkor bent voltunk a városban kissé be is ittunk előtte, de bulizni szerettünk volna. Én találkoztam a barátjával akit amúgy nagyon bírok mert iszonyat jó fej és látszik rajta hogy szereti a legjobb barátnőm. Kitaláltuk két cigi között hogy vicceljuk meg a barátnőm és jatszuk el hogy együtt vagyunk (ez annyiban merült ki H egymás mellett álltunk és megfogtuk egymás kezét de még nem is úgy ahogy a szerelmes párok szokták. Azt hittem vicces lesz meg minden miközben a barátnőm barátja szivatta egy kicsit viccesen barátnőmet). Végül barátnőm sírva elszaladt de nem mentünk utána. Leültünk beszélgetni a fiúval olyanokról, hogy nagyon vigyázzon a barátnőmre mert nagyon szereti őt és nem szeretném ha szomorú lenne. Meséltem neki arról, hogy a legjobb barátnőm kapcsolatfuggő de már elég régóta észre vettem ezt rajta. Később haza mentem és elaludtam. Reggel írni akartam barátnőmnek hogy na hogy van a tegnapi után,de letiltott Facebookon. Mondtam hogy okeee írok neki instan mert úgyis azt többet használja. Írtam egy kisregényt neki de nem válaszolt és meg sem nézte. Rairtam másik barátnőmre aki szinten ott volt előző nap és kérdeztem hogy mi van a legjobb barátnőmmel. Ő erre azt írta hogy gondolkozzak el és hogy ő nem fogja eltakarítani utánam a szart, még nem kéne folyamatosan hazudozni. Egy hazugságot nem mondtam az este.

Nem értettem mit akart ezzel. Azóta nagyon szomorú vagyok , nagyon egyedül érzem magamat és nagyon hiányzik a legjobb barátnőm. Nem tudom mit tegyek.



2018. júl. 16. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit főztél, edd meg! Semmit nem tudsz csinálni, elb...tátok, de alaposan. Soha többet nem kapod vissza a barátnődet. Sovány vigasz, hogy az ő és a fiú kapcsolata se lesz tartós, mert a fiú se normális. Vele még összejöhetsz, ha kidobja a csaj.
2018. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért mondod ezt? Nem szeretnék a barátjával összejönni mert szeretik egymast meg amúgy is szerintem tök ártatlan vicc volt.


Kérlek ha csak bunkózol ne is írj mert tényleg csak azt szeretném tudni hogyan hozhatnám rendbe

2018. júl. 16. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy ez rohadtul nem volt fair a barátnőddel szemben, se tőled se a pasijától. Vicc, nem vicc, mivel úgy tettetek, mintha ti egy pár lennétek, ezzel lényegében véve nevetségessé tettétek és még meg is aláztátok. Ha valamelyikőtök még utána ment volna és elmagyarázta volna, hogy ez egy poén, akkor még talán menthető lett volna a dolog, de így szerintem már nincs sok. Mindenesetre, vagy hívd fel a barátnődet, vagy írj neki instán, facebookon, vagy ahol eléred, és kérj tőle bocsánatot a hülyeségetekért. Akkor még talán menthető a dolog. Ha nem, akkor ez jó tanulólecke volt neked, hogy más érzéseivel nem lehet csak úgy játszadozni és ami neked lehet, hogy poénos, az a másiknak egy karódöfés a szívébe.
2018. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes a humorérzéketek, ha ezt viccesnek találtátok.
2018. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya érzelmi hullámvasútra ültettétek a barátnődet. A fiúja is jó nagy barom lehet.


Most már tényleg gyertek össze a sráccal. Csak vicceltem.

2018. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Bennem felmerult a kérdés, hogy mégis ebben mi a poén? Hol itt a vicc helye? És ez miert volt jó? Ez hihetetlenül gyerekes húzás volt. Szegény lányt jól megalaztatok. Szerintem ha ki is bekultok, a baratsagotok nem lesz már ugyanolyan mint azelőtt. Benne lesz a lányban ez a rossz élmény. Mindenesetre próbáld felhivni,írj neki egy másik profilrol, vagy menj el személyesen hozzá és mond el a szemébe ezt az egész dolgot. Kérj bocsánatot.
2018. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!