Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit vár tőlem?

Szerintetek mit vár tőlem?

Figyelt kérdés

Rendesen rosszul esik ezt a kérdést kiírni 19 évesen, annyira gyerekes a téma, de tanácstalan vagyok :)


A lényeg, hogy van egy lány barátom, régebb volt több, már nincs. Nagyon szeretek velebeszélgetni, megmindig is próbáltam neki úgy megmaradni, hogy nem csak egy barátvagyok,hanem kicsit több, a normál kereteken belül persze. Ritkán fordul elő, hogy érzem,hogy ezsikerült, nyíltan beszél kényesebb témákról is velem, de sokszor sajnos azt érzem,hogy le vagyok sz@rva. Sokszro van, hogy írok valamit, aztán jó estebe másnap este reagál, vagy 2 nap múlva, és letudja annyival, hogy bocsi, nem voltidőm írni. Ne mondja nekem senki, hogy annyi ideje nem volt, hogy elmondja bocsi, de dolgom van,majd holnap este vagy valamikor beszélünk. Nem nagy dolog ez, de annyi mindent tettem érte, hogy ez nagyon rosszul esik. A másik meg, hogyha nem mozdítok valamit és nem kezdeményezek bszélgetést, akkor napokig csend van, majd nagy későre kinyög egy sziát, de szerintem csak "illemből".

Most egy kb. 10 hónapos kapcsolatának lett vége, néhány napja. Szerintetetek mit csináljak, próbáljak beszélgetni vele vagy hagyjam az ilyent?


2018. júl. 18. 21:10
 1/1 anonim válasza:

Hasonló cipőben jártam. A csajnak berögzültem mint az egyik legközelibb barátja, mint egy öcskös. Pár hónapja már nem beszéltem vele a pasija miatt. Viszont ő keresett, akkoriban szinte nem tudott volna meg lenni nélkülem, de semmi áron nem akart többet. Kib*szott bonyolult volt.. De szerintem hagyd ha ennyire lesz*r, nem keres, nem éri meg, meg nehéz lenne, sőt inkább szinte lehetetlen lenne kiugrani a friendzonedból.. :/


16F

2018. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!