Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm elfordult tőlem?

Figyelt kérdés
Már lassan 10 éve a legjobb barátom, egy suliba járunk és osztálytársak vagyunk. Van egy lány osztálytársam akit ő utál, én meg tökre bírom. Elkezdtem vele barátkozni és egyre gyakrabban lógtunk együtt suli után,(és nem azért fordult el tőlem mert pl kiközösítettem) hisz a legjobb barátnőmmel már szinte alig mentünk le. Én persze nem mondtam el neki hogy ezzel a lánnyal barátkozom, mert tudtam ha megtudná akkor elfordulna tőlem. (Azt mondtam neki hogy utálom azt a lányt) Tegnap este kiderült előtte hogy vele szóltam lenni, és ezeket vágta a fejemhez: hogy én kétszínű vagyok,(de nem vagyok az csak tudtam ha elmondom neki akkor ez lenne) hogy én nem vagyok igaz barátnő, és hogy ő nem fog olyanokkal barátkozni aki azzal a lánnyal lóg. És azóta letörölt az ismerősei közül. Nagyon sokat sírok miatta és nem tudom mit csináljak.

2018. ápr. 4. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert hazudtal neki? Az onmagaban nem baj hogy azzal a lanmyal baratkozol, de legalabb ne kamuztal volna🤦🏻‍♀️
2018. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hazugság nagy bajt tud okozni: Mivel mást mondtál, és mást tettél, jogosan tart kétszínűnek. Mondjuk nem írtad, hogy miért haragszik arra a lányra. Gondolom, valami volt ott, ami ezt kihozta belőle.....


Addig nem is tudjuk teljesen átlátni a helyzeteteket, így tanácsot nem is adhatunk. Maximum szidni vagy dicsérni tudunk.....

2018. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kétszínű vagy, ha azt mondtad neki, hogy utálod azt a lányt és közben meg vele lógtál. Ezek után ne várd, hogy visszakapod a legjobb barátnődet, most már maradj annál, aki miatt összevesztetek.
2018. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"és ezeket vágta a fejemhez: hogy én kétszínű vagyok,(de nem vagyok az"


Dehogynem!!!

Amit te műveltél az a kétszínűség mintapéldája. Az esetedet tanítani lehetne.

Nem a legjobb barátnőd fordult el tőled.

Te kezdted.

És hazudoztál is.

Ennek sajnos meg kell inni a levét.


Erkölcsileg lenulláztad magad a volt barátnődnél...

Sírhatsz, de te vagy a álnok kígyó.

De tanulj belőle.

Ilyet NAGYON NEM ILLIK csinálni, amit te tettél.

10 év barátságát tetted tönkre.

És ezt már jóvá tenni nem fogod tudni.

Ennyi.

2018. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem szep dolog, hogy hazudsz egy olyan embernek, aki mar szuletesed ota a baratod.. mert gondolom 10eves lehetsz, vagy csak nagyon buta, ha ennyit nem tudsz.. legjobb baratnodnek nevezed, de a hata mogott olyanokkal talalkozol, akit o utal, es meg a szemebe is hazudsz.. az nem mentseg, hogy " nem akartam megbantani"..

A hazugsag sokszor sokkal bantobb, mint maga az ok ami miatt hazudsz.. valoban ketszinu vagy..

Egyebkent nem tudom, hogy ki hogy van vele, de ha az en legjobb baratnom nem bir valakit, az az ember valahogy nekem sem szimpi..

Van testvered?? Ha a testvered utalna valakit, akkor te baratkoznal azzal az emberrel ugy, hogy tudod hogy azzal fajdalmat okozol a testverednek? Normalis ember szerintem nem.. ne csodalkozz hogy a baratnod mar nem akar baratkozni veled. es igen, nem elfordult, mert aki elfordult valakitol az te vagy.. ha valaki ezt megtenne velem en is atgondolnam hoG baratkozzak-e meg vele, foleg ha a legjobb baratnomrol van szo..

A legjobb amit tehetsz, ha bocsanatot kersz tole, meg nem talalkozgatsz azzal a lannyal, es remenykedsz benne, hogy meg akar a baratod lenni..

Vagy nem kersz bocsanatot, elveszted a legjobb baratnod, de helyette megmarad a masik, aki miatt elfordultal tole.

2018. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!