Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után hogyan hívjam el...

Ezek után hogyan hívjam el találkozni? Ő mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jóban voltunk és mindig beszélgettünk, sokszor suli után is együtt sétáltunk haza, elkísértük egymást ide-oda stb. Mióta máshol tanulunk azóta viszont nem túl jó a kapcsolatunk, pontosabban nekem már fogalmam nincsen, hogy mégis mi van... Még ő keresett meg, hogy találkozhatnánk és én örültem neki, tök jól elvoltunk. Azóta viszont eltelt durván egy év és ő egyszer sem írt nekem, nem hívott, de ha összefutottunk az utcán, akkor mindig váltottunk egy-két szót és megbeszéltük, hogy majd egyszer még találkozhatnánk, beülhetnénk valahová. Ő nem keresett, de én írtam neki és mindig az lett a vége, hogy lemondta, mert nem ér rá. Oké, neki is volt csomó dolga és nekem is volt csomó dolgom, megértem, hogy nem ér rá bármikor, de azért egy év az sok idő...szóval arra gondoltam, hogy akkor biztos nem akar már velem találkozni, mert mindig lerázott csak akkor meg nem értem, hogy miért viselkedik velem így, ha valahol összefutunk. Én szeretnék vele ismét találkozni, ha másért nem is, de legalább azért, hogy visszaadjak neki egy-két cuccot, amit még ő adott nekem kölcsön, de már én érzem magam rosszul, hogy írok neki...
2018. jún. 25. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem akar személyesen konfrontálódni, ezért nem mond nemet nyíltan, pedig így csak hiteget Téged, amivel sokkal rosszabbat tesz. Megvan a saját élete a leírás alapján, távolodj el kicsit tőle, és várd meg, hogy erre hogy reagál, ha nem keres, olyannal foglalkozz, akit érdekelsz.
2018. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!