Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem érzem jól magam a saját...

Hazard213 kérdése:

Nem érzem jól magam a saját korosztalyomba tartozó emberekkel. Nem értek egyet a hozzáállásukkal és szinte semmiben. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok.Valahogy sosem éreztem odaillőnek magamat sem az iskolában sem máshol a korosztályomba tartozó közösségekben.Világ életemben az idősebbek társaságát kerestem.Félre értés ne essék nem le nézem a saját korosztályom sőt még valahol irigylem is őket éppen e miatt tettem fel a kérdést is.Gyakorlatolag koravén vagyok és én ezt nem probléma képpen élem meg mert jól érzem magam a bőrömben így is.Nem igazán találkoztam hasonló emberekkel.Jelen helyzetben vannak olyan ismerőseim akik a korosztályom képviselői és rendesnek tartom őket de valahol nem tudom megérteni ahogy élnek és viselkednek és látszólag ők sem értenek engem és ahogy élek.Valahogy nincs összhang a saját korosztályommal.Igazság szerint a lányok terén is hasonlóképpen vagyok.Persze ami szép az szép de komolyabbra nem fordítanám velük a dolgot mert hosszabb távon vagy akár csak pár hónapig nem tudnám jól érezni velük magam.Jelenleg házasságban élek tőlem sokkal idősebb feleségemmel és jól érzem vele magam, megértjük egymást hasonlóképpen gondolkodunk persze nem mindig de ez hozzá tartozik.

#érzés #korosztályommal
2018. júl. 20. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?


Ha az idősebbekkel jobban megérteted magad, kellőképpen azonosulsz a meglátásaikkal, ha az érdeklődési köröd is hasonló, akkor az egyetlen teendőd: az ő társaságukat keresni.


Idősek között is akad infantilis, ahogyan fiatalabbak között is lehet érett gondolkodású egyén.

2018. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Hogy mit gondolok? Semmit ¯\_(ツ)_/¯

Teljesen oké, van ilyen, és nem is olyan ritka. Nekem is több barátom 30 feletti, az egyikük orvos, a másikuk tanár, szóval inkább komoly személyiségek, pedig 18/F vagyok. A velem egykorúakkal én sem jöttem ki sosem (kivéve a lányokkal, ők azért másabbak, eleve érettebbek mint mi), szóval ez ellen nem kell tenni semmit.

Ismerek például egy 16 éves lányt akinek a legjobb barátja egy 40 éves férfi. Ne tessék félreérteni.

Szóval van ilyen, nem gondolok erről semmi felettéb fura dolgokat.

2018. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy problémának tartom csak puszta kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Az érdekel hogy az embereknek mi erről a véleménye és hogy hány hasonló ember válaszol a kérdésemre.
2018. júl. 20. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek nagy része kívülállónak érzi magát. Még azok is, akik a biztonságuk miatt egy bandához csapódnak.


Egy korábbi magyar epizód-sorozatban, ami a tévében futott, megfigyeltem valamit. A nők bajban azonnal a legjobb barátnőjükhöz fordultak, a férfiaknál nem volt ilyen észrevételem.

2018. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!