Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolnál egy ilyen emberről?

Mit gondolnál egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Olyanról, aki egyfolytában keres téged, úgy tűnik, hogy kötődik hozzád (ami jól esik, mert kölcsönösnek érzed a kötődést), de közben mond olyan dolgokat, ami furán esik, bizalmatlannak érzed magad vele, mintha nem számítanál neki. Ritkábban találkoztok, inkább telefonon vagy üzenetben tartjátok a kapcsolatot, de gyakran úgy érzed, mintha kifogásokat keresne a találkozásokra, emiatt úgy érzed mintha nem tartana hozzád annyira. Ennek ellenére ő keres, tehát nem az van hogy te nyomulsz bele az életébe.


Elmondása szerint kevés barátja van, keveseket enged az életébe, elég magányos típus, de jófej, jól érzem magam vele.


Alapjáraton elég bizalmatlan vagyok, nem tudom, hogy itt most velem van a gond, vagy a barátommal nem stimmel valami.


2018. júl. 22. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2 bizalmatlan, magába forduló, nehezen ismerkedő ember. Már az is jó eredmény, hog tudtok beszélgetni. Neheze, de majd feloldódtok.
2018. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem félénk, nem adsz neki elég jelet meg ilyesmi

Hány éves? Mert más a magányos típus 22 évesen és más 40+ évesen.

2018. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!