Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után már esélytelen,...

Ezek után már esélytelen, hogy újra barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot,akivel kb már két éve voltunk haverok. Jól éreztük magunk,aztán megtetsuettem neki,és el akart hívni randira. Én meg normállisan megmondtam ,hogy nagyon bírom,de nem szeretnék tölle többet mint barátság. Utánna nem is értem amúgy mi volt a baja..elutasítottam,és egyből utánna felháborodott,hogy én miért nem érzek semmit.Tulajdonképpen ő azért haragudott meg,meg azért kiabált,és ku.rvázott le,mert én nem érzek iránta többet.

Aztán próbáltam megbeszélni bele,mert hogy azért két évnyi barátságot ne dobjunk el,de most ő fűnek fának azt ecseteli,hogy én használtam ki, és hogy hitegettem,meg hogy van ám önbizalmam...

Ilyenek meg nem is voltak.

Nincs is önbizalmam,semmire nem használtam ki,csak haverok voltunk, és mivel hitegettem? Egyszer se mondtam hogy lesz köztünk több,vagy lehetne valami. Mindig haverként kezeltem,ahogy ő is engem.

Most nem beszélünk egy hete, nekem hiányzik mint HAVER., de nem tudom helyre lehetne e ezt állítani,ha igen akkor meg,hogy.?


2018. júl. 22. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Engedd el. Őstulok
2018. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
összegezzük! kiabált veled, lekvázott és összehordott mindent rólad, de még vissza akarod fogadni? sürgősen nézesd meg magad!
2018. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 he84 ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de az ilyen nem jó haver, nem jó barát. Az egyik lehetőség az, hogy ő már az elején beléd szeretett és azt remélte, hogy közben te is csendben belé fogsz szeretni. Kissé túlságosan beleélte magát. Ha több esze lenne, tudhatná hogy nem mi magunk irányítjuk, hogy kibe szeretünk bele és kibe nem. Erre ő meg durván megkérdőjelezte, hát ez kész,... Meg az is, hogy ezért ribinek tart és azt hitte hitegetted,... Ez őt minősíti, nagyon önző alak, aki nem hisz neked és nem is ért meg téged. A a másik, egyben rosszabbik lehetőség pedig az, hogy nem szeretett beléd, hanem abban reménykedett, hogy ennyi idő barátkozás után elhívhat téged randira és szexelhet veled 1-2 randi után, vagyis csakis fel akart szedni arra. Vannak férfiak, akik szerelmet hazudnak sajnos, hogy könnyebben megkaphassanak egy nőt. Mindenesetre az ilyen nem jó haver, nem barát, ne foglalkozz vele többé!
2018. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz a legjobb.

Csak próbáltam menteni a helyzetet mert azért sokmindent átéltünk,meg két év azért nem olyan kevés,fölleg hogy színte napi szinten dumáltunk.

2018. júl. 23. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!