Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha megismerkedtem...

Mit tegyek, ha megismerkedtem egy férfival, akivel kölcsönösen szimpatizálunk egymással, de teljesen esélytelen, hogy egy pár legyünk?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, akivel az első perctől megtaláltuk a közös hangot. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, rengeteget beszélgetünk és bizony a fizikai vonzalom is megvan. Korban kicsit idősebb (14 évvel), de nem is ez a legnagyobb probléma, hanem az, hogy ő házas és ezt tetézendő még híres is (nem magyar). Munka miatt mindennap találkozunk és bár én tartom a távolságot (nős emberrel nem kezdünk), de ahogy egyre jobban megismerem, azt hiszem kezdek belészeretni. Ez még annyira nem is lenne probléma, hiszen a viszonzatlan szerelem úgyis elmúlik idővel. De úgy vettem észre, hogy én sem vagyok már közömbös neki. Folyton keresi a társaságomat, sokszor hív félre, hogy kettesben legyünk, beszélgessünk. Az elején én is úgy álltam hozzá, hogy milyen jól egymásra találtunk, de csak baráti szinten. Jó volt, hogy mindent meg tudtunk beszélni, leplezetlenül, mondván pár hónap múlva úgysem látjuk egymást többet. Szerintem ő is így volt vele, de ez az egész kezd elmélyülni és ezt érzem rajta is. Sokszor érint meg és egyre többször bókol is.


Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Megfordult a fejemben már az is, hogy otthagyom a melót, de azt mégsem "tehetem", túl jól fizet és még nagyobb pozitívum, hogy amíg dolgozunk (még kb 3 hónap), addig is külföldön lehetek és tanulhatom a nyelvet.


Viszont ha ott maradok mellette és napi szinten találkozunk, beszélgetünk, félek, hogy egymásba szeretünk.


Azt nem gondolom, hogy csak meg akar dönteni, mert egyrészt nem olyan embernek ismertem meg, másrészt pedig szaladgál körülötte nem kevés olyan nő, aki szebb is és könnyebben is kapható, mint én.


Szóval... fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem.


2013. nov. 30. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nézzél kevesebb mexikói sorozatot. Problem solved
2013. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van ez így, legyen tartásod!

Az ember el tudja fojtani az érzelmeit, tedd ezt.

Lehet hogy csak az hiányzott neki hogy valaki meghallgassa.

2013. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem"

Kezdetnek gondolkodhatnál. Ott vagy még 3 hónapig, aztán úgyis haza kell menned, vagy azt képzeled, hogy a melód lejárta után majd kivágja a feleségét és beköltöztet téged magához? Ugyan. Az ideális szerető az te lennél neki, fiatal, naív, meg kell hódítani (híres, érett férfiaknak már csömörük van a könnyen kaphatóakból, a vadászat izgalma kell már nekik) de a hab a tortán, hogy külföldi, aki hamarosan elutazik. Nincs neked miről döntened, lehetsz ágybetét titokban pár hónapig, de aztán úgyis te jársz pórul.

2013. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tipikus nagyvad vagy a számára, akit nehéz becserkészni, és a trófeáját megszerezni. Csak a vadászat izgalma miatt hajt rád.
2013. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hajt rám. Vagyis én nem gondolom, hogy ez nyomulásnak számít. Keresi a társaságom és sokat beszélgetünk. Ha olyan szituációban vagyunk, akkor pedig meg is érint. Nem tudom, én ezt tényleg nem úgy veszem, hogy hajt rám.
2013. dec. 1. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:

"Keresi a társaságom és sokat beszélgetünk. Ha olyan szituációban vagyunk, akkor pedig meg is érint."

Mi ez, ha nem a becserkészés része? De, csak hogy tudd: ő se fogja ép bőrrel megúszni. Addig játszik, míg fülig szerelmes lesz. Az ember már csak ilyen. Ha valamibe sok energiát feccöl, az egyre fontosabb lesz számára.

2013. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!