Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz az ha a barátnőimet nem...

Gáz az ha a barátnőimet nem engedik el a szüleik hozzám aludni?

Figyelt kérdés
Tudom sok oka lehet,hogy nem engedik őket. Hárman vagyunk barátnők,nappal már voltunk egymásnál,de most csinálni akartunk egy beszélgetős csajos estét nálunk de nem engedik,hogy itt aludjanak ezért 9-kor haza kell nekik menni. Nem vagyunk bulizod csajok. Anyámék is itthon lettek volna,tehát még rosszat sem tudtunk volna csinálni ha akartunk volna se. 16-17 évesek vagyunk.
2018. júl. 23. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Hozzám jöhettek!

38F

2018. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyan idős vagy mint anyám!
2018. júl. 23. 18:18
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nincs ebben semmi gáz. Nem mindenkinek van akkora lakása, hogy el tudjon szállásolni plusz két embert anélkül, hogy felforgatna mindent. Meg lehet, hogy a szüleid fáradtak, késő este nem akarnak csivitelő lánysereget hallgatni.
2018. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, félreolvastam, az ő szüleik nem engedik! Talán ha anyukád beszélne velük, és megígérné, hogy épségben jutnak haza?
2018. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3# értelmezd már a kérdést.


16-17 évesen igen szerintem elég furcsa, hogy nem engedik a barátnőid szülei, hogy ott aludjanak. Azthittem 12-13 évesek vagytok úgy még érthető lenne, de így.


Lehet van oka, hogy nem bíznak bennük vagy tudják, hogy "rosszak" vagytok. Stb stb...

Én 16-17 évesen már engedélyt sem kértem semmire, mert voltunk olyan kapcsolatban a szüleimmel, hogy mondtam megyek ide vagy oda ők mondták rendben vigyázzak stb stb. Bíztak bennem tudták nem csinálok hü lyeséget. Lehet a barnátnőid szülei nem így vannak velük ami elég szomorú hisz 16-17 évesen ez elég gáz.

2018. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Látom sikerült :D bocsánat.
2018. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan idős vagy mint anyám!"


Pacsi. XD

Ez mekkora.

2018. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak akkor nem engedtek el valahová, amikor egy olyan barátnőmhöz akartam menni, akinek elég.. kétes.. apja volt. Nem vádaskodni, vagy gyanúsítgatni akarok, de nincs véletlenül egy férfi hozzátartozód (nagytestvér/apa/nevelőapa) akinek a közelébe talán nem akarják a szülők engedni a gyerekeiket?

Mert csak erre tudok gondolni...

2018. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs és nem erről van szó!!!!!
2018. júl. 24. 07:22
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"Olyan idős vagy mint anyám!"

Most mit akarsz ezzel? Ő is jönne?

2018. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!