Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálják ezt a barátaim?

Miért csinálják ezt a barátaim?

Figyelt kérdés

Én alapvetően mindig is másokat helyeztem magam elé... (Tudjátok, mint mikor a testvérek között ha el kell osztani valamit én sosem magamnak tartottam meg a nagyobb felét) mindig azt szeretném hogy másoknak legyen jobb, az első kérdésem az lenne hogy erről mit gondoltok, ez egy jó tulajdonság? (Nem mintha meg tudnám vántoztatni, egész életemben így volt :/)


Ezek ellenére, hogy a barátaimmal is ilyen vagyok, hogy mindig az ő problémájukat helyezem a sajátom elé és mindig az ő bajaikban segítek, amikor én beszélek magamról lezárják annyival hogy beteges a gondolodásom (bár sajnos tényleg nincs minden rendben idebent). De véletlen sem próbálnának meg segíteni, csak elmondják, hogy mi bennem a rossz. Ezek ellenére nem akarom őket elveszíteni, mert jól elvagyok velük (bár most igen dühös vagyok rájuk) és én továbbra is segíteni fogok nekik és őket helyezem majd magam elé... Mit tegyek ezellen? Most akkor én naív vagyok? Nem érzem hogy kihasználnak, mert ezek ellenére jó barátnők...


2018. júl. 24. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is. Igen, ez egy nagyon értékes tulajdonság. Ha odaadó vagy másokkal szemben az csakis pozitívum.

Másodjára. Az, hogy a baràtaid így viselkednek, ezt mondják neked, akkor nem lehetnek nagyon a barátaid. Ha jól elvagytok, de ha nem szokásotok komoly problémákról beszélgetni, akkor inkább csak társak, akikkel jó viccelődni. Hasonló helyzetben vagyok èn is, mert a baràtaimmal nem igazán szoktam személyes dolgokról beszèlgetni, csak úgy elvagyunk. Ebből is látszik, hogy a nyár alatt még nem is írtak rám önszántukból, nem hívtak el sehová. A tanácsom az lenne, hogy keress másokat, akikkel tudsz erről beszèlgetni és nem fognak betegnek hívni.

Viszont azt nem tudom, hogy milyen problémáid vannak, azt nem részletezted, de èn szívesen meghallgatlak. Ráadásul megértőbb is leszek, mint ők.

2018. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!