Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nincsenek...

Mit csináljak ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Nem megy, egyszerűen nem tudok beszélgetni.
2018. jún. 23. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én se.
2018. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2018. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek.

Ha van kedvetek barátkozni írjatok:)

20L

2018. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20 eves lanyom hasonlo helyzetben van, o bar tud beszelgetni, de nincs hol megtalalni azokat, akik szinten ebben a helyzetben vannak: humorerzekkel rendelkezo, nyelvtanulast, muveszeteket, filmeket, tartalmasabb nappali programokat kereso "korrekt, normalis baratokat".
2018. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, meg tudlak érteni. Ha gondolod, beszélgethetünk. 17/L
2018. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek most :D Bár én mindig egyedül járok stb szinte. Azért suli/munkahelyi haverságok jók de azon kívül még nem is volt :) Most meg eléggé messzire költöztünk szóval egy ideig még az sem lesz :/ 17f
2018. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem is, ha van kedved.

18l

2018. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is ha valakinek van kedve beszélhetünk 20/f
2018. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Írjatok nekem is ha van kedvetek 17/L
2018. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szard le, éld az életed. Ha nem érzed magad emiatt magányosnak és úgy érzed, neked jó így, akkor rendben van minden, ellenben ha vágysz egy emberre, aki megért, akivel programokat csinálsz, vagy akármit, amit elvárnál egy baráttól, akkor próbálj változtatni a helyzeten, mert a magány lassan, de biztosan megöl egy idő után. Én is hasonló személyiségű vagyok, nem merek beszélgetést kezdeményezni sem ismerősökkel, sem idegenekkel, így gondolhatod mennyi barátom van (súgok: a barátaim száma a nullához konvergál). Jövőre megyek új suliba, teljesen idegenek közé, na gondolhatod, mi lesz belőle... :D Bár most eldöntöttem, hogy elébe megyek a dolgoknak, és próbálok nyitott lenni mindenkire, hogy végre szerezzek barátokat. Hiába vagyok jól el magamban, de egy idő után unalmas vagyok magam számára. :)) Visszatérve rád, ha úgy érzed, szükséged van barátokra, akármilyen nehéz is, próbálj megismerkedni a körülötted lévőkkel. Ha viszont nem tartasz igényt társas kapcsolatokra, és tényleg semmi lelki gondod nem adódik a hiányuk miatt, ne zavarjon! :) Úgy éled az életed, ahogy neked jól esik. :) Bár szó mi szó, introvertáltként (ha jól sejtem, te is ilyen típus vagy) kicsit nehéz megtalálni a helyünket a világban, az emberek között, de nem lehetetlen. Hajrá! :)
2018. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!