Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinalsz amikor a baratkoz...

Mit csinalsz amikor a baratkozasba vetett kiserleteid mind kudarcot vallanak?

Figyelt kérdés
Es nem tudod, hogy mikent lehetne egyrol a kettore lepni mivel mindenkinek csak a 80. prioritas vagy?

2018. júl. 25. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Elcsépelt lesz, de az az igazság, hogy valószínűleg rossz emberekkel próbáltál barátságot kötni.

Mármint nem feltétlen rossz emberek, hanem nem voltatok egy hullámhosszon, hozzád nem passzoltak.

Próbálj meg hasonló emberekkel barátkozni.

2018. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkeresném az okát, hogy mi miatt nem sikerül.
2018. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éppen ezért nem is próbálkozom.
2018. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én arra jöttem rá, hogy valójában hihetetlenül introvertált vagyok, ezért nem is érzem jól magam, ha sok barátom van. Van egy-kettő aki tényleg közel áll hozzám, másnál meg nem is próbálkozom.

Szerintem te is próbálj találni egy valakit aki tényleg szeretné a barátságodat, és csak rá koncentrálj. Felesleges a nem megfelelő emberekre pazarolnod az energiádat.

2018. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!