Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor nem érdeklem különöse...

Ilyenkor nem érdeklem különösebben vagy mi (az a baj, hogy szerelmes vagyok belè)?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom és a múltkor

áthívott magához de csak ökörködtünk meg ölelgettük egymást. Ma pedig èn akartam elhívni moziba, hogy a jövőhéten menjünk el de nem akarja mert nem jár moziba . Mondtam neki akkor talàljon ki valamitha találkozni akar. Erre írta hogy majd ha akar kitalál de amúgy se ér rà jövőhéten és itt abba is maradt a beszélgetés


2018. júl. 28. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki.
2018. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor minek hívott át?!
2018. júl. 28. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
valószínűleg áthívott abban a reményben, hogy lefektethet, de rájött, hogy nem vagy ilyen könnyű préda, és sajnos annyira nem érdekled, hogy nehezebb úton cserkésszen be. bocsi, hogy ezt mondom, nem megbántani akarlak, de a pasikat ismerve ez az igazság... :/
2018. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De közben meg ugyanúgy beszélget velem meg minden csak ez szarul esett tőle
2018. júl. 28. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak haverkodni akar, többet nem
2018. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De épp ezaz hogy látszatra énis csak azt akarok
2018. júl. 28. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat van az mtv-n a tul jo baratok abba pont ilyenek vannak sot mondok jobbat nalam sokszor volt hogy sraccal eloszor baratok voltunk es kesobb osszejottunk...miert nem beszelgetsz vele es tersz ki vmi ilyen temara es akkor kinyogod vagy utalsz ra hogy bejon...
2018. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert ő tökéletesen felvázolta nekem hogy miért nem akar komoly kapcsolatot:(
2018. júl. 28. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 az nem szamit valtozhat.. meg ha erzelmek vannak akkor mar mindegy az akaratnak... miert nem akar amugy?
2018. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!