Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A bff-em lek*****v...

Mit tegyek? A bff-em lek*****vázott!

Figyelt kérdés

Az úgy volt,hogy a bff-em nek lett egy pasija, én lecsekkoltam a fiút és az egy állfész! De a barátnőm nem hisz! Meg is találtam,hogy kitől szedi a képeket,de erre sem hisz. Mondtam neki,hogy ne áruljon el magáról olyan dolgokat, mert kitudja kinek írja igazából. Meg azt mondta neki a csávó, hogy Washingtoni,de magyar.A bff-em elküldte,hogy a pasinak ő a háttérképe,és az idő ugyanannyi volt mint Magyarországon! El is mondtam a Bff-nek ,de ő a pasijának ,hisz aki egy béna indokkal lerendezte!A nagybácsim hacker és a kérésemre sikerült feltörnie a pasi fészét!Nem akartam elolvasni semmi személyeset,de találtam egy olyan részt, amibe engem szidnak,meg azt mondja a bff-em,hogy egy féltékeny ri****cos ku**** vás sz***,cafka lotyó,meg ehhez hasonló dolgok vagyok. Pedig én csak meg akarom mentenni,egy pofára eséstől,ő meg ilyeneket mond. Mit tegyek? Pls fontos😭😭

13/L



2018. aug. 1. 08:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tényleg béna jelszót adott meg! A segitőkész kommenteket köszönöm!
2018. aug. 2. 06:58
 12/13 A kérdező kommentje:
Tényleg béna jelszót adott meg! A segitőkész válaszokat köszönöm!
2018. aug. 2. 07:02
 13/13 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha neked nem hisz akkor nem igazi barát.Majd belátja hogy neked volt igazad.
2018. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!