Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barát talált másokat?

Legjobb barát talált másokat?

Figyelt kérdés

25-30 közt vagyunk.


Ezer éve jó barátok voltunk, talán legjobbak, ő is sokszor mondta. Pár éve a srác talált magának egy pár új barátot, hasonló érdeklődéssel stb, és egyre inkább feléjük gravitál jobban. Én általában érdeklődő voltam, nem egyszer ugrotta, ha baja volt, vagy kellett pár jó szó, ő ezt vissza nem adta. Sőt,


Pár éve már mindig azt kell csinálni, amit ő akart, nézni hallgatni amit ő akart, sosem volt köztes megoldás. Ha nekem mondjuk nem volt X dologhoz, vagy csak kevés ideig, akkor inkább nem is csináltunk semmit. A barátival hasonló érdeklődésűek, de velük mindig csinált valamit. Az utóbbi időben nekem max poénokat küld, meg elpanaszolja a napi bánatát és ennyi. Van, hogy már nem is beszélünk, pedig nem rajtam múlik. De már nem is akarok igazán semmit, ha mások miatt le vagyok pattintva, akkor csak unaloműzésnek voltam jó.


Mit tennétek a helyemben?


2018. júl. 25. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Az emberek változnak. Attól, hogy eltávolodtatok, ne úgy fogd fel, hogy unaloműzésnek voltál jó. Egykor legjobb barátok voltatok, most másfele sodort az élet, más ismeretségek jöttek. Ennyi.

Nem kell rá rossz szívvel gondolni, de kár erőlködni a barátság fenntartásáért, ha ő nem keres.

2018. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!