Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, most hozzátok szólnék...

Fiúk, most hozzátok szólnék első sorban, gyors válasz?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy valakit csak a külső alapján ítéltek meg? Miért nem lehet egy szimpla barátságot létesíteni, ha nem tetszik a másik fél? Rengetegszer jártam már így, nem vagyok annyira szép, de ocsmánynak sem tartom magam. A korombelieknek egyáltalán nem jövök be, nagyon ritka mikor mégis.. Inkább a 17-18 év felettieknek tetszem, akad köztük perverz bőven, és akivel normálisan el tudtam beszélgetni(igaz, tetszem neki, de 8 évvel idősebb mint én) abból is csak 2 van, akivel rendszeresen beszélek pedig csak egy.. Kérdem én:miért nincs kedve beszélgetni velem senkinek, még akkor sem, ha látatlanban jól elvagyunk, de képekkel viszont már meg is szakítjuk a kapcsolatot? Itt is ismerkednék szívesen, de tudom hogy ez az oldal nem erre való..

2018. aug. 2. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz.
2018. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

"Miért nem lehet egy szimpla barátságot létesíteni, ha nem tetszik a másik fél? "

Nyilván mert nem barátkozni akarnak. Főleg ebben a korban elég sok srác kizárólag kalandot meg trófeát keres, de persze nem fogja ezt neked bevallani.

2018. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Annyit tudok csak mondani erre, hogy számomra például külsőségek terén az a fontos, hogy ápolt legyen. Ezalatt meg annyit értek csak, hogy mosson hajat, "figyeljen oda magára", ne legyen igénytelen. Semmi többet.


Tehát ha például kicsit nagyobb az orra, vagy eláll a füle és hasonlók, azok miatt nem tartom helyesnek, ha elítélnek valakit, hiszen arról NEM TEHET.


Szóval - személy szerint - külsőségek terén azt ítélem el, aki azokra a dolgokra nem figyel oda, amikről TEHET. Amiről NEM TEHET valaki, olyan okok miatt peszű ember nem cs..szteti a másikat.

2018. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagy szép nem baj, ha nem vagy ocsmány az csak jó. Ebből az jön hogy dugható vagy és ebből az jön hogy meg is akarnak dugni páran. Van aki nyíltan valaki álcázza és szép lassan vezet rá. De a vége csak is ugyan az valaki meg fog dugni.

Amúgy úgy kapcsolatot létesíteni mással hogy már ránézésre se szimpi totál felesleges, ha nem akarsz tőle semmi vagy nincs valami olyan kapocs akkor veszett ügy.

Ez a rész ,,Kérdem én:miért nincs kedve beszélgetni velem senkinek, még akkor sem, ha látatlanban jól elvagyunk, de képekkel viszont már meg is szakítjuk a kapcsolatot? " azt jelenti hogy míg képet nem küldesz nekik jót dumálgattok aztán lekopnak?

+amúgy ha nincs benned semmi érdekes miért akarna veled bárki is beszélni a testeden kívül? Persze nem tudhatom érdekes vagy e vagy sem, bár általában a nem a találó.

Beszélgetni szeretnél, hát írj ha gondolod, egy próbát megér.

2018. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Néha nem a barátszerzés a cél, hanem hogy megismerjünk valakit akivel több is lehet. Szerintem egy barátsághoz és egy párkapcsolathoz teljesen más dolgok kellenek. Van olyan lány barátom akivel soha nem tudnék többet elképzelni mert nem illünk össze pl.

Van olyan hogy valakinek kialakult a saját baráti köre, és utána ennyi. Ismerek ilyen személyt is bár ő már 30on túl van.

Ha szeretnél írhatsz. :D F

2018. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagy én is, igaz én pár embert megismertem itt de hát nem nagyon akarnak beszélgetni velem,ha szeretnél nyugodtan írhatsz.
2018. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igazából lehet hogy nehéz el hinni de én pont nem trófeákra várok ahogy az egyik válaszoló írja, ha nem egy igazi barátra akivel lehet beszélgetni stb..
2018. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nem ilyen sekélyes és felszínes lennél, nem az idióták találnának meg...
2018. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Minek barátkozzon veled a srác, ha csak dugni akar? 😃 nem értem.

Vagy te azt gondolod, hogy ezek a fiúkák életük szerelmét keresik éppen? Mert akkor el kell keserítselek... Nagyon kevesen vannak azok, akik ilyen korban kapcsolatban gondolkodnak. Ís gyakran olyanok, hogy neked kell kezdeményezned, hogy megismerkedjetek.


25f

2018. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Van akivel az ember nem szívesen mászkál még akkor sem ha csak haver.
2018. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!