Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok erről?

A2n1a kérdése:

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A baráti körből nekem van utoljára szülinapom, és eddig minden barátom szülinapjára én csináltam sütit, videókat is csináltam nekik. Mindig írtam nekik, vagy felhívtam őket ha nem találkoztunk pont a szülinapjukon. Az én szülinapomon meg délután négykor sms-be kaptam hogy boldogat! (de tényleg csak ennyit 2 barátomtól) De ami a legrosszabb az egyik barátom felse köszöntött, ha még talán ennyit, hogy boldogat, de ennyit se. A telefonszámomat tudja, de wifi közelben volt, mert pár nappal később találkoztunk és mondta hogy 1 hete semmit sem csinál csak wifizik otthon. Nem említettem neki, hogy nem köszöntött fel, nem akarok szemrehányos lenni, de ezt miért csinálták?

2018. aug. 3. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagy fontos nekik. Sokszor előfordul, hogy valakit csak megtűrnek a társaságban.


Ha viszont tévedek és jó a kapcsolatotok ezt leszámítva, akkor csak az a baj, hogy önzőek és magukkal vannak csupán elfoglalva.

2018. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te ugye nem azért adtál, hogy visszakapj, hanem szívből, szeretetből?
2018. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ennyiből tudni, miért ezt csinálják. Én a saját rokonságomban sem ismerem a szülinapokat, ez van. Attól még szeretem őket s igyekszem megtanulni a dátumokat, odáig már eljutottam, hogy télen van valamikor (a szűkebb családom 4 ember)... Az egyikük még névnapra is ad nekem ajándékot, én pedig neki soha (nem tudok ajándékozni, így nem is teszem, legfeljebb ehető dologgal), de ezzel semmi baja.

Sose süss azért sütit, hogy visszakapd, ez nem így működik. Lehet, hogy nem is tudnak sütni, bár én azért legalább egy minőségi csokit vagy italt vagy amit szeretsz, vennék neked, ha az én barátom lennél, nekem ez így OK, nemcsak illendőségből vagy főleg nem azért, hanem mert egy barátomtól nem sajnálom az ilyesmit s egy születésnap mégiscsak ünnep. Nem tudom, a te barátaid miért gondolkodnak máshogy, de nem tuti, hogy nem becsülnek, lehet más is az ok. Neked kell érezned, hogy mi merre s mivel barátok vagytok, rá is kérdezhetsz náluk.

2018. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem ha nem lennél fontos nekik, akkor még egy sms-t se kaptál volna, tehát szerintem értékelhető a gesztus, meg legalább tudták. (h miko van, az se semmi)
2018. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elsővel értek egyet, szerintem sem vagy fontos nekik, legalábbis nem annyira, mint ők neked. Egy haverként tekintenek rád, akivel néha lehet lógni. Ez általában megviseli a barátságokat, nekem is ment már így tönkre pár.
2018. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!