Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erröl?

Mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés

Az első pasimat 13 évessen ismertem meg, 3 hónapig tartott (most 16 vagyok) azóta beszélünk és jóban vagyunk. Az én akaratom volt,hogy szakitsunk. A szakitás után kb 4-5 ször összejöttünk ujra pár napra de ln mindig kidobtam. Tudom mekkora szemétslg volt, de ugy éreztem se vele se nélküle. Ugy érzem én tettem tönkre, ugyanis most iszik füvezik punk és emo keverék lett.. egyszóval elcseszett. Ősszel találkozunk leittam magam vele voltam, azt hitte lehet köztünk ujra valami. Szakitott a barátnőjével is mert én azt mondtam neki. Másnap összejöttem egy haverjával. Most nincs senkim viazont szeretünk még mindig beszélni (ugyanis nem mindig avval jön,hogy mit csinálok,hogy vagyok.. vagyis mindig van téma) ugyanazz játszunk, ugyanugy gondolkodunk. Nem tudom mit érzek viszont nem szeretném többször átb*szni . Teljessen r*binek érzem már magam..

Sos mit tegyek ? Mi a véleményetek erröl az egész kapcsolatrol?

Ui:elnézést a helyesírási hibákért



2018. febr. 19. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hogy mi a véleményem?

Az, hogy egy rendkívüli sz@r alak vagy. Mivel hiszek abban, hogy az ember visszakapja amit adott, így remélem duplán visszakapod a szemétségedet. Ez nem se veled se nélküled kapcsolat hanem részedről egy önző, aljas viselkedés. Én nekem a helyedben lesülne a képemről a bőr.

17/L

2018. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Az a véleményem,hogy h@lye vagy mert játszol olyan emberrel aki szeret!


K-vára vissza fogod sírni,ha téged fog szívatgatni egy pasi!


Azérzt én vigyáznék rá a helyedben-nem hagynám ,hogy tönkre b-ssza magát!

2018. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 tudom,igyekszem
2018. febr. 19. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Majd kinövöd. Nagyon fiatal vagy még, próbálgatod a felnőtt, párkapcsolati játékot. De megsúgom, nem játszod még azt.

Amíg be nem nő a fejed lágya, és valóban képes nem leszel normális kapcsolatokban lenni srácokkal, addig azt tanácsolom, próbálj józanul gondolkodni és ha vmiről úgy gondolod, nem szép dolog másokkal szemben, akkor ne csináld. Nem attól leszel felnőttebb, hogy játszmázol másokkal.

32/N

2018. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16 évesen már 100 x dobtál egy fiút, aki állításod szerint emiatt lett drogos. Emellett kiskorúként ittál. Valószínűleg folyamatosan?

Véleményem: neked nem való egy kapcsolat. Nyugodj le. Nem volt szép, amit tettél, de még korrigálhatod. Ha a következő években is ilyen gyerekesen fogsz viselkedni, csak magadat és a környezetedet fogod tönkre vágni. Komolyan, még kiskorú vagy, könyörgöm! Rá érsz még pasizni. De ezek a játszadozások meg pia ilyen korán nem fog jó útra vinni téged.

Nem szemétségből írom ezeket, egyszerűen jó tanács: menj még barbizz, színezz, menj a játszótérre. Problémáidat pedig beszéld meg olyan emberekkel, ha lehetséges, akik érettek és felnőttek ebben a témában és ne a 14 éves barátnőidtől kérj tanácsot!

2018. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy szomorú, hogy 16 évesen ilyen tapasztalatokkal bírsz, és a srác, aki szeret, az is, meg még sokan a kortársaitok közül.


19 évesen lett igazán valamirevaló kapcsolatom, addig inkább csak plátói szerelmeim voltak.


Sokáig hittem, hogy lekéstem valamiről, és milyen béna vagyok már, de látván az új generációs kamaszokat, hálát adok az égnek, hogy nekem ilyesmiket nem kellett nemhogy idejekorán, de egyáltalán eddig megtapasztalnom, pedig nem mai csirke vagyok.


De amúgy én azt látom, sajnos jellemző tendencia, hogy sokszor túl korán érkezik a számunkra megfelelő ember az életünkbe, akit viszont nem becsülünk meg kellőképpen, és mikor már megbecsülnénk a sok rossz tapasztalattal a hátunk mögött, akkor meg már késő, mert vagy talál időközben olyat, aki tényleg megbecsüli, vagy tönkremegy az olyanokkal való kapcsolatokba, akik nem becsülik őt.

2018. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!