Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? Miért érzem ezt?

Mi a baj velem? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, van egy nagyon jó barátnőm aki szintén ennyi idős. Első osztályos korunk óta ismerjük egymást, nagyon sok mindent megosztottunk egymással stb. Jó barátok vagyunk.


Most azonban teljesen megváltozott. 2 éve mindkettőnknek csúnyán véget ért az első kapcsolata. Szinte filmbe illő volt ahogy mindketten ugyanazt a nagy pofont kaptuk a parunktol.


Tultettuk magunkat rajta együtt, én rá egy évre megismertem a jelenlegi páromat.


A barátnőm pedig teljesen kifordult önmagából. Pont olyan lett mint akikre rossz szemmel néztünk.


Hogy fogalmazzak egy jó nagy r***nc lett. Az hagyján hogy össze vissza szexel mindenkivel, de a legutóbbi húzása után akkorát csalódtam benne hogy azóta nem tudom mi van velem de teljesen úgy érzem nem akarok vele foglalkozni többé.


Egy foglalt pasira mászott rá. Részt vett egy megcsalasban. Úgy hogy a volt barátaink mindkettőnket megcsaltak.


Ő meg képes volt szembe köpni saját magát és kiszemelni egy foglalt palit... Undorodom tőle.


Hozzátenném egyikünknek sem volt sok partnere. Vagyis neki azóta már bőven ugye. Szóval mindketten úgymond a visszafogott kategóriába tartottunk.


Emellett felelőtlen is mert mindenkivel védekezés nélkül fekszik le és a pasi vigyáz majd..

Múltkori is pánikolt és hozzám rohant.


Kicsit hosszú lett a dolog, de valami ezek miatt bennem megváltozott az irányába. Egyre kevesebbet akarok vele találkozni. Nem tetszik az amilyenné vált. :( Lehet én vagyok túl szigorú? Nem tudom szerintetek mi a gond velem?


Egyre inkább eltavolodom tőle, nem akarom de annyira kiábrándultam belőle hogy nagyon beszélgetni sem tudok már vele mint régen.


Mi lesz a barátságjnkkal? Voltatok hasonló helyzetbe?


2018. aug. 8. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el kell engedni... nem képes felnőtt módjára gondolkozni... nem foghatod állandóan a kezét
2018. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudta feldolgozni a történteket és nem tudja kezelni a dolgokat és az érzéseit valószínüleg bosszút és kiengesztelést érez az alkalmi partnereinél való együttlétekkor főleg a foglalt pasinál..a fájdalom sok mindent kihozhat az emberből szerintem vidd el egy pszichológushoz és állíts elé tükröt.. Magyarázd el neki amit itt is leírtál és bízz benne kicsit h ő alapjáraton nem ilyen.. Habár az hogy nem védekezik valóban felelőtlen..
2018. aug. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak szimplán egy „nem olyan lány”


Nem hiszem, hogy a szexuális magánéletének köze kell, hogy legyen a köztetek lévő barátságra. Végre megismerte magát, és felszabadult. Ez jó dolog! Tegyétek félre egy időre ezt a témát, és ha újra kialakult a bizalom, akkor felnlehet hozni, talán.

2018. aug. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő hozza fel a témának ezeket.

És én nem tudok ezekre mit mondani mint hogy nem tartom jó ötletnek. Mert utána meg mindig panaszkodik hogy így nem volt jó ötlet úgy nem volt jó ötlet...


És borzasztó.. A másik hogy van egy férfi munkatarsa és annak van barátnője. És sok időt töltenek együtt munkából kifolyólag de volt hogy délután is beultek valamire. És már otthon a lány szülei is mondták neki hogy azért óvatosan nehogy gond legyen a sracnal emiatt.. (mert ismerik a srácot a szülők is meg a srác barátnőjét)


És én is mondtam neki hogy ne nyomuljon már rá. És csak röhög rajta..


Köszi a válaszokat amúgy. Utolsó. Az a baj hogy de sajnos a kapcsolatunkba szivárog a viselkedése.. Mert én nem tudok azonosulni az ilyen emberekkel. És ez bennem növeli a távolságot.

2018. aug. 9. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!