Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom igen szivat a...

A haverom igen szivat a spoilerrel mit tegyek?

Figyelt kérdés
A witcher 2 t nem akarom még kijátszani mert nem akarom ledarálni a sorozatot.De ő ledarálja egész nap ez előtt ül és folyton spoilereGET nekem.Apró dolgokat de akkor is.Szóltam neki,de folyton visszahozza a témát.Mit tegyek?

2018. aug. 8. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Tanulj magyarul, nyelvtanulás jó dolog!
2018. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Szpojler az autón van édes fiam!
2018. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi van a légterelővel?
2018. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok,mindenkinek köszönöm!
2018. aug. 8. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik mindjárt elkezdik mesélni a történetet, amint meglátnak, persze egyből a végére is ugranak.

Egyik haverom úgy szokta, hogy azt mondja, hogy elmeséli a xy filmet/játékot, aztán kiderül, hogy egy teljesen mást mesélt, csak átvert.

Esetleg azt bírod csinálni, hogy nem mondod el neki, amire épp kíváncsi vagy.

2018. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki vegigtoltad es nem tetszett es hallani se akarsz tobbet rola, vagy fuldugo, vagy addig nem talalkoztok amig nem jatszottad ki, vagy kezdj el beszelni te is olyanrol amit o nem latott, jatszott.. jobb otletem nincs :D
2018. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. aug. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!