Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kell csinalnom h jo barat...

Mit kell csinalnom h jo barat legyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barat szeretnek lenni mert mindig megbantom a legjobb baratom es ezzen valtoztattni szeeetnek. O mindig felvidit ha szomoru vagyok es segit rahtam en meg altalabban nem tudom h mit csinaljak ezert a leheto legjobb barat szeretnek lenni.

2018. aug. 8. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Add magad. Tedd azt, amit TE jónak érzel. Ha tényleg legjobb barátok vagytok, ő azért szeret, aki vagy.


Egyébként az alatt mit kell érteni, hogy megbántod mindig? Hogyan?

2018. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Figyu nem az van hogy te eldontod hogy most en azert is legjobb barat akarok lenni es kesz. A legjobb baratsag nem egy olyan dolog ami csak ugy van, amit meglehet venni a boltban. Neked is oda kell figyelned a baratodra. Segiteni neki. Megkell adnod szamara a kolcsonos tiszteletet. Hallgasd meg meg akkor is ha amit mond az nem igazan erdekel teged. Legy mellette. Ha problémája van vigasztald meg illetve mint o te is viditsd fel. Probald megerteni es figyelj oda hogy finom legyel hozza, nem kell ot megbantani. Igy elsore ennyi jutott eszembe. A lenyeg pedig hogy szeresd ot.(Mármint baratilag ;) )
2018. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!