Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel lehetne még jobban...

Mivel lehetne még jobban elmélyíteni a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal (én fiú vagyok) az interneten, nagyon rokonszenves, a világnézete egy az egyben egyezik az enyémmel. Sajnos nagy köztünk a távolság, de így is szoros kapcsolat alakult ki köztünk, a különböző játékok, és programok kapcsán. Én annak a híve vagyok, hogy a közös időtöltés elmélyítik a kapcsolatokat, legyen szó barátságról, vagy szerelemről. Néztünk közösen filmet, játszottunk ország várost, számítógépen egy olyat, hogy ki kell találni, hogy mit rajzol éppen az illető (én is és ő is ugyan azt a palettát látja egyidejűleg), akasztófáztunk, és élőszóban is sokat beszéltünk. Van esetleg olyan időtöltés, ami megoldható a nagy távolság ellenére is? Gondolok itt ilyen szórakoztató programokra, játékokra. Esetleg egy online közösen játszható játéknak a linkjének is örülnék. :)

2017. okt. 24. 17:16
 1/2 anonim válasza:

Hát idotoltesnek inkabb az a jo amit most csinaltatok, de mondjuk ha van vmi unnep mondjuk Halloween akkor mindketten beoltoztok valaminek es egyutt videohivasozzatok az ejszakat muntha egyutt buliznatok.

Egyebkent nekem is volt internetes baratnom regota es azota mar sokat talalkoztunk es minden happy ;)

2017. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Örülök neki, kívánom, hogy sokáig tartson! :)
2017. okt. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!