Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet vele barátkozni?

Miért nem lehet vele barátkozni?

Figyelt kérdés

Egyetlen haverom van,ő a legjobb barátom.Rajta kívül tényleg senki sincs.De ő elég antiszociális,nem lehet vele barátkozni.Hiába hívom,sehova nem jön el.Az utóbbi időben vagy 10x hívtam valahova de mindenre nem volt a válasz vagy nem is válaszolt.Egy suliba jártunk,csak ott beszéltünk.De sulin kívül nem jön sehova.

Most hogy vége a sulinak,nem fog már velem foglalkozni.Hiába hívom,nem lesz semmi!Ő olyan hogy semmit sem akar csinálni,se tanulni,se dolgozni,se szórakozni,se enni se semmit.A szakmai vizsgán is megbukott,2 éve elment,de pótvizsgára sem fog bemenni.

Az apja mesélte hogy elhívta étterembe kajálni,de oda sem hajlandó elmenni,mert csak a szobájában akar lenni.

Mit csináljak?Ő az egyetlen barátom,nem akarom elveszíteni!Nekem sinns semmi szociális életem évek óta,mert ő sehova nem jön



2018. aug. 17. 01:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Keress masokat, ez igy nem oke. Menj bulizni, fesztivalra
2018. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem támaszkodhatsz egyetlen emberre.Nem mondom hogy felejtsd el, meg add fel, de éld az életed.Ha ő nem képes rá,az nem a te hibád.Tedd meg magadért!
2018. aug. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Más barátom nincsen.Egyedül hiva menjek?
2018. aug. 17. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem az a gond hogy hova hanem hogy te egyedül nem szeretsz kimozdulni.Én egyedül túrázok vagy bickilizek,sétálok a városban.
2018. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De hiába sétálgatok egyedül a városban,attól nem lesznek barátaim meg barátnőm
2018. aug. 17. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Biciklid van?
2018. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van.

De attól sem lesz csajom ha egyedül biciklizem a városban egész nap

2018. aug. 17. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?
2018. aug. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Zala megyei
2018. aug. 18. 12:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Oké hát én meg Bácsi... ☺

Nekem bevált a bicikliről való barátnőkeresés.

2018. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!