Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan szoktatok barátkozni?

Ti hogyan szoktatok barátkozni?

Figyelt kérdés
Életben vagy online, igazabol mindegy, de van egy baratom akinek nincsenek nagyon baratai es szeretnek neki tanácsokat adni de nekem sincs sok tapasztalatom benne.. Legyszi osszatok meg egy par tippet, vagy akar azt hogy titeket mi vonz egy baratsagban~

2018. aug. 17. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Írj kort, mert máshogy kell barátkozni 15 évesen, és máshogy 35 évesen.

Írj nemet, mert máshogy barátkozik egy fiú és máshogy egy lány.

Azok tudatában amit leírtál, itt szerezhetsz új ismeretségeket (javaslom a sorrend betartását):

Barátok barátai,

család barátai,

szórakozóhely,

szabadidő/hobbi által megismert emberek, szomszéd/környékbeli/lakótárs (utolsó nagyon fontos, h legalább jóba legyetek)

munkahely(iskola)

online barát (gyakorikerdesek kommentelő :D )

sok-sok más, hozok példát: a kasszás a boltban, a benzinkutas, a vízvezetékszerelő, a virágárus a piacon, a hittérítő, az ötvös a kubikus a kalapos satöbbi!

Olyan sok emberrel találkozol, miért olyan nehéz egyel is jóban lenni?

Nem te, de itt olyan sok ember teszi fel ezt a kérdést, ezektől kérdezem?

Mi olyan nehéz abban hogy köszönj valakinek, és elbeszélgess vele bármiről is? Miért szorongsz IDEGEN EMBEREKTŐL? Nem csajozás/pasizás, és szerelem, csak barátkozás a cél.

2018. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Majdnem 17 es lany

Koszonom szépen a valaaaszt "gyakori kérdések kommentelo" aaaaaawwwww *ㅡ*

Am egyet ertek neha jon a kísértés h leszolitsak valakit a metrón 😂 de igazabol a lany akiről beszéltem elegge szegyenlos es zart de azert neki is kell szeretet.. Aaah nagyon szeretnek neki segiteni

2018. aug. 17. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves 17 és lány segítőszándékú barátnője!

Nem mindegy, hogy milyen személyisége van annak a lánynak, egyáltalán vágyik arra, hogy körbevegyék az emberek? Milyen dolgok foglalkoztatják?

2018. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

na jó azért a dolgok még sem úgy mennek hogy leszólítod a másikat a metrón. Mert rengeteg abnormális van közöttünk, akiknek a szokása random idegenekhez csak úgy beszélni.

De itt egy példa: Én nem pesti vagyok, és a deák téren a metróban úgy tanulmányoztam a metrótérképet, mint öregasszony a keresztrejtvényt.

Ekkor odalépett egy csávó hozzám: "keresel valamit?" Én: persze a legközelebbi kocsmát. azt mondta hogy "látszik vidéki vagy, mert a falvakban a buszmegálló mindig a kocsma előtt van. Na a bkv az nem ez a fajta cég"

2018. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azóta is beszélgetek vele. Persze mert elvezetett egy jó helyre, ahol kva jót tudtam dumálni egy vadidegennel!
2018. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:')

Igazabol szerintem csak egy kis figyelemre van szugsege nem nagy tömegekre

Hmm.. Inkabb egy ilyen (foleg elsore) csendesebb művész lelek

Mondjuk nagyon erdekli a rajzolas meg az iras

2018. aug. 18. 00:02
 7/8 anonim válasza:
Én is majdnem 16 éves lány vagyok és kicsi visszahúzódó vagyok és nagyon szívesen beszélgetnék vele és nagyon örülnék egy új barátnőnek, mert mindenkivel jóban vagyok, de ilyen nagyon igaz barátnőm nincsen. És ha úgy van privátban megadhatom a Facebook vagy az Instagram nevem
2018. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Viszont nem magyar 😂 valoszinuleg egy kisse hiperaktív barat(no) kene neki de igazabol elso sorban módszerek kellenének hogy fejlesszük a szociális skilljeit

Köszönöm szepen minden valaszolonak~

2018. okt. 27. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!