Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a tökéletes ajándék?

Mi lehet a tökéletes ajándék?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy 40 éves férfi. meg akarom lepni valami aprósággal. de egyszerűen tanácstalan vagyok. nem igazán édes szájú, így nincs kedvenc édessége. szeret hegyet mászni, futni, sakkozni. Illetve ezeket szoktuk inkább együtt csinálni. gondoltam, hogy csináltatok neki egy hűtőmágnest, amire egy idézet lesz ami jellemzi a barátságunkat, de azt akkor tervezem adni, amikor jövőre elköltöznek. Úgy hogy most tanácstalan vagyok
2018. aug. 19. 18:35
 1/10 A kérdező kommentje:
38/L
2018. aug. 19. 18:36
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Egy extra jó túra bakancs, az mindig nyerő egy férfinek:) Azzal nem igazán tudsz mellényúlni, csak a pontos méretét kell megsasolnod, úgy hogy ne bukj le:)
2018. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
55%
Ű a túra bakancs tényleg jó lenne. Én is örülnék nekia helyében.
2018. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de én valami kisebbre gondoltam. neki meg nagyon drága turabakancsa van, és nem tudnám fölülmúlni az övét
2018. aug. 19. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

4 Egy jó pulcsi, amit szintén fel tud venni hidegebb napokon, mikor túráztok?


Az a baj, hogy a túrázásnál csak minőségre szabad menni, mert nem egy olcsó szórakozás. Ha pedig nem minőséget veszel, akkor meg milyen ajándék?


Egy jó könyv esetleg..

2018. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Csinàltathatnál neki egyedi kulacsot, az jó futàshoz, túrázàshoz de a hètköznapokhoz is
2018. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Amikor elköltözNEK? Családos ember? Akkor ne nagyon bizalmaskodó ajándékot adj neki, cipőt-pulcsit például majd vegyen neki az asszony, olyasmit nem illik adni egy nős embernek. A fent említett kulacs tökéletes lenne, vagy valami hasonló hasznos, de véletlenül sem tolakodóan személyes dolog.
2018. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Fejlámpa, viharlámpa, pulzus-lépésszámlálós okosóra, térkép.
2018. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen családos ezért esik nehezemre a döntés
2018. aug. 19. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis kézügyességed paracordból készíthetnél neki valamit. Kötődik a hobbijához, nem túl drága, és a időt is szenteltél az elkészítésre.
2018. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!