Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy én vagyok különc/fu...

Lehet hogy én vagyok különc/fura 20éves?

Figyelt kérdés

Van 4 jó barátom akivel már az óvodában is barátok voltunk. De hétvége semmi másból nem áll nekik mint a piálásról meg bulizásból. Oké 20 évesek vagyunk de többször felvettem már hogy menjünk el pl:Airsoftozni hétvégén.

ÁÁ inkább igyuk el az árát.

Vagy menjük ki horgászni, építsünk gokartot (apám mesélte hogy ő a barátaival építettek több simson motoros gokartokat és nagyon élveszték, az építést magát jobban mint a házi gokart versenyeket.

Szüleink is barátok voltak, mesélték hogy ők már 20 évesen bejárták fél magyarországot az ETZ motorok.

De semmi sem érdekli őket Napközben dolgoznak (én is) túlóráznak hogy hétvégén minél több pénzt el tudjanak verni.

Vagy ez a normális és vagyok a "dedós"


2018. aug. 21. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár több ilyen fura húszéves lenne
2018. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, érdemes lenne kicsit nyitnod más emberek felé is. Nem baj, ha az embernek megvannak ezek a régi barátságai, de be kell látni, ha az érdeklődés, a szabadidő eltöltése eltérő.
2018. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekik az a normális, amit ők csinálnak, neked meg a sajátod. Kár pedig, én ha választhatnék inkább a te programjaidra mennék.
2018. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress új barátokat is.


Huszaséveink elején vagyunk, mi mindkét verziót szoktuk csinálni, van hogy kirándulunk, paintballozunk, máskor meg csak simán összeülünk inni.


Ha változatosságra vágysz keress hasonló érdeklődéssel bíró barátokat.

2018. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális max nekik, igazad van szerintem ez nem normális,nem is értem a mai fiatalokat, mondjuk én is az vagyok :-D én is be szeretném járni az országot motorral aztán külföld,igaz eddig csak 2 megye sikerült :-D nem muszáj azt csinálni amit õk, azt tedd amit szeretnél, ha egyedül akkor egyedül, én eddig vártam az állítólagos barátaimra, hogy majd ide oda él megyünk akár motorral vagy mással de én ezt be fejeztem, vettem a bátorságot egyedül és bele vágtam magyaroszág körbe motorozásába, igaz nem egy túra motorral de nem ez számít ha nem az élmény és én hogy érzem magam.

20F

2018. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Nem vagy se fura, se különc attól, csak mert te nem akarsz annyit inni és bulizni. Ne hidd azt, hogy a gyakori ivás normális, mert nem nagyon. Mindenki olyan amilyen és ha valakikkel többször se tudsz kijönni, akkor hagyni kell. Keress hasonló embereket, mint amilyen te vagy.
2018. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!