Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 22 éves férfi vagyok és nincs senkim, akit barátomnak hívhatok. Ennek nagy valószínűséggel a különbözőségem az oka, amolyan el*szott művész vagyok, emellett meg műszaki szakra járok az egyetemünkön (nem Pest) és mindkét oldalamat szeretem. Középiskolában folyamatosan ki voltam közösítve, mert nem voltam hajlandó az aktuális divatnak hódolni és képtelenek voltak rávenni, hogy ne metált halgassak vagy folyton feketében járjak. Őszintén szólva mindenki barátja vagyok a felszínen, de igazán senkiben sem bízok meg, ezt valahogy sikeresen kiölték belőlem az évek. Szeretem a matematikát, a kvantumfizikát, a nyelvészetet, az építészetet és a figuratív nem digitális képalkotást is. Én folyamatosan próbálok kapcsolatot teremteni az emberekkel, de egyszerűen nem találom a közös hangot velük.

2015. dec. 25. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanilyen vagyok, viszont én a rocker barátaim sem kedvelem annyira, hogy hosszútávon velük legyek.

Ilyenek vagyunk, fogadjuk el, egy időben én is küzdöttem ellene, de rájöttem, hogy jobb egyedül. Sokkal kényelmetlenebb társaságban.

2015. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!