Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihagyom a gólyatábort....

Kihagyom a gólyatábort. Hogyan kezdjek a suliban?

Figyelt kérdés

Sajnos általánosban antiszociális voltam, akinek egy barátja sem volt.

Szeretnék barátokra lelni a gimnáziumba, de nem mehettem el a táborba ami eleve egy hatalmas hátrány számomra. És most annyira szomorú vagyok e miatt, h nem lesznek barátaim.

Ők ismerni fogják már egymást az 1.nap én meg ott nem is tudom mit fogok csinálni:((( nagyon félek. Valaki segítsen, vagy beszéljen velem.://


2018. aug. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem tom ki volt ez a marha, aki kitalálta, hogy a középsulisat is gólyatábornak kell hívni. Nálunk szecskatábor, szomszédban szöcsketábor. Gólyatábornak meg csak az egyetemit hívjuk egyértelműen. 🤔


Legközelebb írd oda, hogy gimis, mert a kutyát se érdekli, hogy kisgyerekeknek (16 alatti nem is írhatnál ki kérdést!! Persze ha kétszer buktál már, akkor ok, de remélem nincs így 😃) milyen találkozókat szerveznek. Mi itt egyetemi gólyatáborral foglalkozunk max 😉

2018. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugalom, ez a gólya/fecske/szecska/szöcske/csacsitábor nem sokat jelent, mégha úgy is tűnik. A barátságok az órák közti szünetekben fonódnak hetek-hónapok alatt.
2018. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugi. Senki se fog bántani csak szedd össze magad és beszélgess. Első nap valószínűleg egyesével be kell majd mutatkoznotok az osztályfőnöknek és beszélni magatokról pár mondatban ha nem idegeskedsz a dolgokon majd találsz olyat aki szimpatikus vagy ugyanaz a hobbitok.
2018. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!