Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek velem van a baj? :/

Szerintetek velem van a baj? :/

Figyelt kérdés
Az egész annyi hogy mióta a legjobb barátnőm elkezdett mondhatni mindennap animézni azóta alig beszélünk. Nem rég megkértem jöjjön fel velem egyik online játékra és azt írta hogy mert neki minél többet meg kell néznie mert nem sokára nem lesz otthon és utána én voltam a rossz hogy mondtam hogy köszi és még azt is mondta hogy nem szereti azt a játékot és hogy máskor se volt kedve de feljött.. Amúgy sajnos csak netes barátom (habár én nem annak tartom) és többször is találkoztunk már hozzá teszem de amikor nem tudunk legalább beszélgethetnénk de már arra sincs ideje és elég rosszul esik hogy megint én vagyok a rossz..

2018. aug. 25. 10:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(A második sornál a hogy után kimaradt hogy nem bocsi)
2018. aug. 25. 10:28
 2/14 anonim ***** válasza:
Animézzetek együtt, ha teis elkezded nézni legalább lesz téma, meg szoktak lenni ilyen találkozók (nem tudom a nevét én sem vagyok animés)de volt ilyen ismerősöm.
2018. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2018. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?
2018. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a "kedves" válaszokat.. Nem tudtam hogy már kérdezi se lehet itt:D Amúgy 1. válaszoló nem érted a problémát a baj nem azzal van hogy animézik mert én is hanem hogy az anime a fontosabb és nem képes félre tenni.
2018. aug. 25. 11:46
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyet nem idegenektől kérdezi meg az okos ember, hanem megbeszéli a barátjával. Ha nem tudtok ilyesmiről beszélni, az a barátság annyi is.
2018. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már te magad is leírtad, az anime fontosabb neki, mint te. Innentől kezdve nem tudsz mit csinálni. Lehet hogy csak unalmában beszélgetett veled, és most talált egy hobbit.
2018. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én animésként teljesen átérzem ezt a helyzetet, ami kettőtök között van most, velem is történt meg hasonló eset. Még akkor amikor elkezdtem animézni, és nem ismertem annyira ezt az egész animevilágot. Azt kell mondjam, és azt is tapasztaltam már másokkal is, hogy amikor elkezdik ezt az őrületet, az elején nagyon rápörögnek, ahogy én is tettem. Aztán kicsi idő után ez csillapodik. So várj egy kicsit, elfog múlni ez az időszak. Ha meg nagyon sokáig lesz így befordulva ebbe a világba, az is lehet, hogy gondjai vannak, és csak elakar tűnni a világ elől. Próbálj vele beszélni. De az is lehet, hogy csak egy paraszt. Azt is jó lenne, ha teljesen nyíltan elmondanád neki az érzéseidet ezzel a témában kapcsolatban. Szurkolok<3
2018. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nincs veled semmi baj :) kezdő animéseknél az első 2-3 hónap nagyon tömény szokott lenni. Mint ahogy az új dolgoknak az elején több időt szentelünk. Ha normális a csaj hamarosan rájön hogy a barátság fontosabb. Adj neki egy kis időt hogy tisztuljon a feje ;)
2018. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Függő lett.
2018. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!