Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szegeden, hogy lehet beilleszk...

Szegeden, hogy lehet beilleszkedni az egyetemista közösségbe? Új leszek lent két barátom van még ott. Srác, vagyok 20 éves

Figyelt kérdés
Tanácsokat, ötleteket várok :)

2018. aug. 26. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég könnyedén megy. Én voltam gólyatáborban, ott is megismerkedtem sok emberrel, ráadásul ugye az kari volt, tehát nem csak a saját szakom, hanem egy nagyobb közösség volt. De enélkül is teljesen hamar be lehet illeszkedni. Volt a beiratkozás után egy közbevezetés nekünk, amit pár felsőbbéves szervezett a szakunknak, nem tudom ilyesmit mindenki csinál-e, de az is nagyon alkalom volt. Megnéztük a várost, meséltek, mondtak sok praktikus dolgot, söröztünk egyet utána. Illetve szeptember elején szokott lenni összegyetemi gólyatábor, az olyan, mint egy kisebb fesztivál, bárki mehet az egyetemről, sőt külsős is(de ilyen azért nem sok van), koncertek vannak, programok, stb. ott is sok embert meg lehet ismerni. Nyilván ha nem vagy bulizós, ezt se muszáj. Első pár nap mikor már volt tanítás, elég sokan még keresték a helyüket így teljesen nyitottak voltak arra, ha megszólítottam őket meg ilyesmi, velem mindenki barátságos volt. (Pedig alapvetően zárkózott és szorongós típus vagyok).
2018. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!