Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SÜRGŐS, Honnan tudjam hogy...

SÜRGŐS, Honnan tudjam hogy szerinte legjobb barátok vagyunk-e? Mert az én részemről igen. De az ő részéről nem tudom.

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Ha megkérdezem tőle akkor mit kérdezzek?

2018. aug. 28. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. hát szerintem, ha valakinek a legjobb barátja vagy, akkor ismerned kell annyira a többi barátját és a hozzájuk való viszonyát, hogy ez egyértelmű legyen. Attól, hogy ez kérdéses, már eleve valószínűtlennek tűnik a dolog. Nem feltétlenül azért, mert valaki más a legjobb barátja, hanem talán nincs is neki olyanja, minden cimbije egyenrangú a szemében.

A rákérdezés nem szerencsés szerintem, simán érintheti olyan kellemetlenül, hogy feszélyt keltve megrontsa a viszonyotokat. Viszont ha te elmondod neki, hogy "te vagy a legjobb barátom" (nem csak úgy a semmiből, kényszerűen, hanem valamilyen szituáció során, ahol indokolt lehet egy ilyen megnyilvánulás), akkor arra ő is esélyesen válaszolhatja formálisan, hogy "te is az enyém". Persze ha nem mondja, az sem jelenti azt, hogy nem tart annak, de ilyesmiket nem igazán lehet kombifogóval kihúzni az emberből.

2018. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez kérdés, akkor NEM vagy a lb-je.


Ennyi, én pontosan tudom, ki az lb-m anélkül, hogy kérdezgetnem kéne róla.

2018. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez miért sürgős?:D Nem értem, netán lekéstem a BFF #legjobbbarinők partiról? Vagy hogy kell elképzelni?
2018. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!