Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak neki, hogy eljöjjön?

Hogyan írjak neki, hogy eljöjjön?

Figyelt kérdés

Az egyik rég nem látott barátomnak 2 nap múlva születésnapja lesz.

Tudom, hogy elég elfoglalt és leterhelt mostanában, így gondoltam meglepem egy kis szülinapi finomsággal.

Már csak az a kérdés, hogy mit írjak neki sms-ben, hogy mindenképpen eljöjjön, ha megírom neki a találka helyét és idejét, úgy, hogy ne sejtse a meglepetést?


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2018. szept. 3. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hívd fel, és kérdezd meg, hogy mikor tudod megköszönteni. Aztán arra a napra készülsz, amikor jó neki.
2018. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így hoz közeleg a szulinapja szerintem mindekeppen sejteni lehet, hacsak nem annyira elfoglalt hogy elfelejti a saját szulinapjat

Egyébként egy segítség kene Sos SMS szerintem mindenképpen odavonzaná, de nem szívesen írnám ezt valakinek akinek jót akarok, mert aggódna. Lehet egyszerűbb lenne inkább egyenesen közölni, hogy terveztél eg kis meglepit és nagyon szeretnéd ha el tudna menni

2018. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


Kedves Első! Igazad van, jó lenne nem 4 napos sütit vinni neki! :D


Kedves Második! Először nekem is ez az "azonnal beszélnünk kell!" dolog jutott az eszembe, és pont ahogy írtad, az aggódás miatt hanyagolnám inkább.


Szép napot Nektek! :)

2018. szept. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!