Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem érzem jól magam az iskoláb...

Nem érzem jól magam az iskolában, pedig nem vagyok különc?

Figyelt kérdés
Most megyek 11.-be. Az van hogy az osztályban levegőnek néznek, nem veszik észre ha hiányzom stb. Biztos megvan a véleményük rólam, de nem erős utálat hanem inkább csak nem vagyok senkinek szimpatikus, nincs közös témánk se. Néha úgy érzem az is jobb lenne ha utálnának különcségért mert akkor legalább észrevennének. De az a helyzet hogy a különcökre mondják, hogy később sikeresek lesznek meg különlegesek de én bennem semmi érdekes nincs, tehetséges vagy különleges se vagyok. Valószínűleg azértnem vesznek észre mert semmilyen vagyok. Teljesen egyedül érzem magam, csak mellém nem ült senki, pedig szabad helyválasztás volt, és az egyik legjobb helyen lévő padban ülök egyedül. Miért vagyok ennyire egyedül? Mit csináljak másképp? Próbáltam barátkozni, de ha én nem megyek oda beszélgetni valakihez, akkor senki nem jön oda hozzám. Mit csinálok rosszul?

2018. szept. 3. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Levegő nèlkül nincs élet, tehát szükségük lehet rád.
2018. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Első :D

Egyébként az a gond szerintem, hogy hangod az sem hallják

3. Éve lesztek osztálytársak, ha eddig nem vettek észre, akkor szerintem biztosan kihuztad magad a közös programokról is.

Ha rendes, jó közösségű osztályos van, kezdj el élni, felelj, válaszolj, vegyél részt a közös eseményeken és akkor előbb utóbb te is a csapat tagja leszel

Ha mindeddig aktívan részvéttel mindenben akkor nem tudom mi lehet a baj

2018. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
érdekes, pedig nem vagyok csendes ember, de annyira lesajnálóak tudnak lenni az osztályban, hogy nincs nagy kedvem beszélgetni velük. ha mégis beszélgetünk akkor nem vagyok csendes, és egy pillanatra elhiszem hogy jót beszélgettünk és bírnak. erre másnap mintha semmi se történt volna.
2018. szept. 3. 14:29
 4/17 A kérdező kommentje:
viszont a ló túloldalára sem szeretnék átesni, nem akarok az a buzgómócsing lenni akit le se lehet vakarni. tudod olyan érzés ez, mint amikor mondasz egy viccet és senki nem nevet, de ha elmondja a menő gyerek akkor igen. bármit csinálok, abban is találnak negatívumot ha akarnak.
2018. szept. 3. 14:31
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy fogadták mikor oda mentél beszélgetni hozzájuk?
2018. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
néha úgy érzem picit furcsállják, hogy én most mégis mit keresek itt és csatlakozom be a beszélgetésbe, de nem küldenek el. néha tök jól elbeszélgetünk, de néha úgy érzem, hogy azt próbálják érzékeltetni velem, hogy nem egy kategória vagyunk, én hülyeséget beszélek, nem ér annyit a szavam mint az övék
2018. szept. 3. 14:40
 7/17 A kérdező kommentje:
nem tartanak túl sokra, szerintem semmit sem néznek ki belőlem...
2018. szept. 3. 14:42
 8/17 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez, nem vagyunk titkos ikrek?

Nekem még annyival van megtoldva, hogy műtét miatt 2 hétig nem megyek még suliba, ami jó, csak nem tudom, hogy kitől kérjem el a leckét, ami rossz... :S


Sajnos nem tudom mi lehet az oka, de remélem változik majd neked is és nekem is.

Üdv: 16/L

2018. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Simán lehet :D én se tudom soha kire írjak rá lecke vagy más ügyben
2018. szept. 3. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

De ha ilyeneknek tartod őket miért akarsz velük egy társaságban lenni ?

2018. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!