Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki kérni a saját pénzem?

Ciki kérni a saját pénzem?

Figyelt kérdés
Üdvözlök minden kedves látogatót. Nos a történet anyi lenne, hogy kölcsön adtam a barátomnak 25000ft-t lassan már 4 hónapja és szégyelem kérni. A barátom jelenleg külföldön dolgozik és nem tartozkodik a városba, de állandóan küldi haza a fizetését a feleségének. Sajnálatosan kissé megszorúltam és az a pénz most nagyon jó jönne. Régen ő is adott kölcsön nekem és én is jó 5 hónap után tudtam vissza adni mert én is külföldön dolgoztam. Szerintetek, hogy fogja lereagálni ha kérném vissza a pénzem?

2018. szept. 4. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi kellemetlen, írsz neki hogy megszorultál, mikor tudná megadni a tartozást. Normál ember ilyenkor igyekszik a legrövidebb idő alatt rendezni a tartozást. Hogy ő milyen, azt csak te tudhatod, mi nem.
2018. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Írd meg üzend meg hogy a stexed adja meg euróba átszámítva szűk határidőn belül xy számlára . Azt nem tudni hogy eleve cseszik e a történetre vagy nem tartja fontosnak . Ha mégsem jön vissza a lé másnak vagy annyit adj ami belefér ha meglógnak vele max 1500Ft vagy semennyit sem .
2018. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
He? :D :D :D
2018. szept. 4. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

aki nem érzi kötelességének visszaadni a kölcsönkért pénzt és nem is érzi kellemetlen helyzetben emiatt magát, azt nem nevezném barátnak.

engem is húzott le már így "legjobb" barát elég sok pénzzel.

azóta senkinek se adok kölcsön még 1000 Ft-ot se, tanultam a hibámból. inkább odaadom azt az 1000 Ft örökre annak, aki tényleg rászorul.

2018. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, írjad neki, hogy most meg neked kéne a pénz és segítsen ki a bajból
2018. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hehe, mibe, hogy a lehúzós barátod KÖLCSÖN fogja adni neked a pénzt, ha azt mondod, megszorultál XD
2020. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!