Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Hogyan tegyem túl magam ezen a gyerekkori barátságon? 22 L

Figyelt kérdés

Ovódás korunkban egész nap együtt játszodtunk. Kisikolás korunkban is. Amikor középiskolába került, már nem nagyon keresett, amikor én hivtam , hogy találkozzunk, nem tudott, mindig el volt foglalva. Később kiderült, hogy házibulikat tartott, ahova engem nem hivott meg. Amikor találkoztunk akkor is arról beszélt, hogy milyen bulikba, milyen fesztiválokra megy a "menő" barátaival, de egyszer se hivott, hogy én is menjek velük.


Jelenleg főiskolán vagyunk mind a ketten, de más városban. Még az első ében (főiskola), mesélte, hogy milyen rosszul esik neki, hogy az egyik barátnője, akivel a középiskolában a legjobban egyezett, már nem is köszön neki, pedig össze se vesztek.Azóta elvesztette az összes olyan barátját, akik miatt engem hanyagolt. Összejött egy vele egyidős fiúval, és most miatta nem ér rá találkozni velem. Nekem úgy tűnik, hogy az egész idejét neki szenteli. Olyasmiket csinál, amiket régebb utált (pl focit néz). Akárhányszor hivtaalálkozni, nem ért rá a fiú miatt. Olyan is volt, hogy egyszer ráirtam a facebookon, és azt mondta, hogy ne haragudjak, de most a barátjával van, és esznek, nem tud vissza irni, de majd miután befejezték, ir.Adig nem is kerestem. 1 hét múlva "befejezték az evést", irt. Szóltam neki, hogy ez nagyon rosszul esett. Bocsánatot kért, majd megkérdezte, hogy ha szeretnék-e vele találkozni. Mondtam, hogy igen. Nagy nehezen egyeztettünk egy napot (foglalt, pedig vakáción volt, nem is dolgozik). Megérteném, hogy ha minden nap felkeresném, akkor zavarja ha ráirok, és mondja, hogy nem tud beszélni, de csak 2-3 hónapban egyszer keresem fel, de igyse ér rá. Az elmúlt pár évben mind csak én kerestem, ő scak akkor keresett, mikor tanácsot akart kérni, vagy születésnapom volt.

Tudom, hogy nem kellene többet ráirjak, de nagyon hiányoznak azok a régi szép idők, amikor egész nap együtt voltunk, mindent megbeszéltünk. Utoljára vagy májusban, vagy júniusban beszéltünk (találkoztunk), pedig lett volna lehetőségünk. Megfogadtam magamnak, hogy addig nem keresem, ameddig ő se keres engem. Kb 1 hónap múlva lesz a születésnapja. Ajándékot vennék neki, de megalázva érezném magam, hogy megint én irjak rá, hogy találkozzunk.Minden nap arra várok, hogy irjon nekem, de hiába. Az összes barátját/barátnőjét elvesztette azért, mert ők már nem keresték. Csak a barátja maradt mellette, akivel az egész napját tölti, meg én, akit nem keres, de akármikor kész vagyok arra, hogy ha kellene neki segitség, én ott legyek.

A lány is 22 éves



2018. szept. 5. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én gyerekkori barátom is ilyen volt, én már középsuli alatt megszakítottam ezt a barátságot, pontosabban azóta nem keresem, pedig a szembe szomszédom. évente egyszer találkozunk, ha esetleg utca rendezvény van és ennyi, jobb így
2018. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem gondolod, hogy a korodhoz képest baromi dedós szinten vagy?! Felejtsd már el ezt a csajt, keress más barátokat és ne írj rá többet, mert le se sz.ar téged.
2018. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ahogya a második írja. Mi vagy te? Egy csecsemő vagy mégis mi?


Nem esett le, hogy már nem azok az ovis és kisiskolás lányok vagytok vagy mégis mi a fene?


Eltelt az idő, egyértelművé tette számodra, hogy ő már nem kezel téged a legjobb barátjaként és soha nem is fog.

Egy szimpla gyerekkori legjobb barát VOLTÁL!!!!, de most már csak egy ismerős.

Ő azokat akarná barátnak, akik tőle elpártoltak és NEM TÉGED!!!


Hányszor alázod meg még magad, de komolyan? Soha nem lesz ez a "barátság" olyan, mint régen volt. Ezt csak te akarod, de ő már más utakon jár.

A szülinapi köszöntőt is inkább tiszteletből írja, válaszolni is azért nem válaszol, mert nem bírja a fejed.

Ne legyél ennyire nyomulós.


Szülinapjára mehet a "Boldog szülinapot!" Az bőven elég is lesz.

Utána meg felejtsd már el és legyenek igazi barátaid te asszony..

2018. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Második és harmadik válaszoló, ti nem hallottatok életen át tartó barátságról? Miért dedós, ha valaki ebben gondolkozik? Lehetne ez is az alap, ez az eset meg egy eltérés tőle.
2018. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallottunk róla, létezik is csak EZ NEM AZ!!!!!

S csak egy gyerek nem veszi ezt észre, hogy már rég nem akarja a másik csak ő ragaszkodik és csimpaszkodik a másikra, mint egy dedós... aki még nem érti, hogy nem kívánatos a társasága a másik számára.

2018. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok tapasztalat kell ahhoz, hogy az ember rájöjjön: a barátságok nem tartanak élethossziglan. Változnak a körülmények, változnak az emberek, hiszen adottságaik is eltérők. Örülni kell annak, ameddig tartott és nem kell semmit erőltetni.
2018. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem mondhatom magam nyomulósnak. Nem keresem folyton. Irtam, hogy 2-3 hónapban csak egyszer.

Nem azt mondtam, hogy azt szeretném, hogy a legjobb barátnőm legyen, nekem még vannak barátaim rajta kivül, csak azt mondtam, hogy nem szeretném, ha teljesen megszakadna a kapcsolat. És pont ez fáj nekem, hogy ahogy telik az idő mind kevesebbszer és kevesebbszer találkozunk, és nekem ez esik rosszul

2018. szept. 5. 15:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy minden van az agyad helyén, csak az nem, aminek kéne...


Ő direkt azt akarja, hogy végül megszakadjon ez az egész kapcsolat. NEKI NEM ÉR SEMMIT!

Ha pedig jó barátnak vallod magad, akkor hagyd, nyugodtan járja az útját és ne zavard.

2018. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Valóban vannak életre szóló barátságok, de ehhez 2 ember egymásra figyelése, törődése, elköteleződése kell. Úgy érzem, a ti kapcsolatotok nem ilyen. A "barátnőd" nem barát, engedd el ezt a felszínes emberkét az életedből!

Hidd el, ő veszít az ügyön, nem te!

2018. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Ő eléggé erősen próbálja a tudtodra adni,hogy ennek már vége.Jobb lesz ha nem keresed,persze csak akkor ha nem akarsz újabb és újabb visszautasításokba ütközni.
2018. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!