Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tegyem túl magam egy tíz...

Hogy tegyem túl magam egy tíz éves barátságon?

Figyelt kérdés

Nos..pár órával ezelőtt a "legjobb barátnőm" egy vitánk után közölte, hogy már nem érdeklem, alig gondol rám, és nem akar többet az életében, majd gondolkodás nélkül letiltott. A dolognak volt előzménye, már jópár hónapja távolságtartó (előtte minden nap beszéltünk, sőt még ő sértődött meg, ha pár órán belül nem válaszoltam) , de amióta új társaságba keveredett, mintha levegő lennék..ráadásul amúgy is elég nagy mélyponton vagyok, az egészségem nagyon nincs rendben (rák gyanúja is felmerült), tehát szükségem lett volna a támogatására, de ő inkább elment bulizni a haverjaival. A kérdésem az, hogy hogyan lépjek túl ezen? Szerdán lesz egy elég megterhelő vizsgálatom az orvosnál, nem akarok még rosszabb állapotba kerülni addigra. Köszönöm a válaszokat

21/L



2018. júl. 15. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt drukkolok Neked. Másfelöl nagyon sajnálom,hogy pont most kellett ezzel szembesülnöd. Magát az embert minősíti ez a cselekedet. Ne keresd egy könnycseppedet se érdemli meg,a késöbbiekben kedvesen de távolságtartóan utasítsd el a közeledését-mert biztosan fog keresni valamikor -valamiért. Remélem vannak más barátaid,akikkel szeretsz lenni. Kirándulj a szabadban, olvass,nézz filmeket,sőt régieket is- engem pl.kikapcsolnak. beszélgess anyukáddal-nagyszüleiddel a fiatalkorukról hidd el élvezetes hallgatni.
2018. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs más barátnőd, aki közel áll hozzád? Vele megbeszélhetnéd a dolgokat, nekem segített.
2018. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Sajnos nem vagyok az a típus, akinek rengeteg barátja lenne. Van egy-két ember, akiben jóban vagyok, de ezt nem nevezném barátságnak. Ezért lesz olyan nehéz túltennem magam rajta...

Első, nagyon jók az ötletek, esetleg e mellé gondoltam, hogy beiratkozom egy nyelvtanfolyamra, addig is lefoglal, amíg nem megyek vissza az egyetemre. Aztán meglátjuk..

2018. júl. 15. 22:01
 4/7 A kérdező kommentje:
akivel * jóban vagyok
2018. júl. 15. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét kivánok hogy ne legyen ez a betegséged,illetve a kérdésre a válasz: Figyelj,az hogy egy ember iránt mennyi érzést találsz...az nem változtat a tényen,hogy ő milyen. Ott kell hagyni. Ő ezt a lépést megtette,eljatszotta a lapjait.
2018. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
100%
Sok sikert és kitartást! Hát nem tudom, de mintha ez a volt barátnőd kissé túl könnyen összeveszett volna veled, de lehet hogy tévedek. Némiképp olyan, mintha nem lett volna teljesen egy igazi barátnőd az ő részéről irántad. Szomorú hogy a haverjait többre tartja te nálad és a 10 éve tartó barátságotoknál, már hogyha a részéről valóban ez volt, mert így kissé kétséges. Mindenesetre így nem érdemel meg téged, kimutatta hogy ilyen helyzetben sajnos ilyen. Ha keres téged újra, ne foglalkozz vele.
2018. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Menjen, ilyen emberrel ne akarj semmit kezdeni.


Majd lesz ő is szarban, mikor a "haverok" pont le fogják tojni és de jó lennél neki te - mint lelki szemetesláda. :)


Tapasztalat, egyik ISMERŐSÖM (már régóta nem "bartánő") is ilyen. Ha neki van baja, összedől a világ, és ugorjunk, ő meg totálra szarik ránk amúgy.

2018. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!