Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szeretnék már túl...

Nagyon szeretnék már túl lenni ezen a számomra igazi barátságon ami a barátnőm hibájából véget ért. De hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden és tömören próbálom meg leírni:


Még általánosban lettünk barátok, a 7-8 év alatt legjobb barátnők lettünk és rengeteg fantasztikus közös élményt szereztünk együtt! Olyanok voltunk egymásnak mint a testvérek, mint a lelkitársak. Nekem egyszerűen meg sem fordult a fejemben, hogy mi ne legyünk egymásnak ott mindig! Most nagyon úgy látszik, hogy csak én éreztem ezt. 😞😢


22 éves volt amikor összejött az első pasijával, eddig tartott a mi szép barátságunk. Először csak sorra lemondta a programokat, amikre hívtam, ezután megegyeztünk abban, hogy majd ő keres engem. Fél évig nem jelentkezett.

Na hát bár nem tudtam miért csinálja ezt velem, baromira hiányzott az óriási csalódás ellenére amit okozott nekem, mégis elkezdtem feldolgozni, hogy ő nincs többé a számomra. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem vártam minden nap az üzenetét, de már nem kínzott úgy a szörnyű csalódás amit okozott.


Erre fél év után megjött tőle a hónapok óta várt üzenet. Hogy sajnálja, bánja, nem akarta ezt csinálni, szeretné, ha minden úgy lenne, mint régen. Pár nap beszélgetés után találkoztunk. Együtt töltöttünk egy délutánt, és amikor elbúcsúztunk, megígérte, hogy majd jelentkezik. Jelentkezett is, majd egy rövid beszélgetés kellős közepén ott hagyott és már nem írt vissza. Ennek 1 hónapja.


Már nem ringatom magam hiú reményekbe. Ha ír, sem tudok többé megbízni benne, sőt nagyon úgy érzem, hogy soha többet senki másban sem.


Mégis veszettül hiányzik! :( Hogy dolgozzam fel??



2018. febr. 27. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ő volt az egyetlen barátnőm, a többivel nem volt ennyire mély a kapcsolatom, hamar el is koptak.
2018. febr. 27. 17:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy sülve-főve együtt lenni típusú barátság volt. Nem az a típusú, hogy háttérnek ott vagyunk egymásnak, tűzbe tesszük egymásért a kezünket.
2018. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat, nyilván hatassal van a baratságokra, de azért nem ennyire, ha az valóban barátság.
2018. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként siman lehet, hogy amikor fél év után keresett, azert "hianyoztál" neki hirtelen, mert épp probléma volt a parkapcsolatával. Szerintem, felejtsd el. Olyan nincs egy normális párkapcsolatnál, hogy az ember nem szakíthat időt a barátjára. Legfeljebb, ha a párja megtiltja neki, az viszont már nem normális kapcsolat.
2018. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Légy önzetlen, elengedni is tudni kell, az életben a testvérek sincsenek egymás nyakán.

Az én gyerekkori barátnőimnek(6 éves korunktol)is lett barátja, családot is alapitottak, én éveket dolgoztam küldöldön is, mégis mai napig is mindig onnan folytatjuk ahol abbahagytuk. Néha összeülünk, röhögőgörcs, stb, néha eltávolodunk, ahogy a testvérekkel is, mégis végigkísérik az életem és a siromnál is ott lesznek, ill bajban 5 év kihagyás után is számothatok rájuk.

Ilyen az élet. A gyerekeid is ki fognak repülni mégis a gyerekeid maradnak.

Legyen neked is életed. Velem a nyugdijas mamám csinálja ezt hogy ha nem érek rá már csinálja a műsort. Ez önzőség. Azert mert ő unatkozik én minden hétvégém rá kellene szánnom mikor örülök hogy végre pihi?szerintem jogom van élni

2018. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában aki egyszer nagyon megbánt bennünket megfogja tenni máskor is.Nem biztos,hogy teljesen őszinték voltak a barátnőd szándékai amikor felakarta eleveníteni a kapcsolatotokat.Biztosan valami történt a párkapcsolatában és felakarta eleveníteni a régi barátságot,hogy ne maradjon egyedül.A helyedben ignorálnám ha megint jelentkezne.Vagy nagyon sablonosra venném a kapcsolatot ha úgy értelmet látod az egésznek.Sok önző baratsag létezik ahol csak vészhelyzet esetén kell a másik.Nekem is van egy férjezett barátnőm aki eléggé eltávolodott amikor összejött a férjével meg már előtte is és nem tudom miért.Visszatartott információkat,röviden írt válaszokat sokszor nem is kérdezett semmit vagy ha igen nem reagalt a válaszra.Most hogy a férjével nézeteltérései vannak igényelné hogy a barátnők menjenek hozzá.De mostmár nem tudok együttérezni vele.Meg már nem osztok meg vele dolgokat ugyanúgy visszatartol információkat,mert nem igénylem,hogy tudjon róluk.
2018. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!