Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha több hónapja...

Mit tegyek ha több hónapja nem beszéltem a legjobb barátommal, mert nem akarja belátni hogy szemét volt velem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom akivel már nagyon régóta ismerjük egymást és nagyon jóban voltunk. Ő egy lány én meg fiú vagyok de sose volt köztünk semmi több barátságnál. Nekem nincs túl sok barátom mert nem igazán bízom az emberekben, de őt nagyon szerettem és feltétel nélkül megbíztam benne, olyan dolgokat is elmondtam neki amiket még a legközelebbi rokonaimnak se szivesen mondanék és ő is beavatott minden titkába vagy legalábbis nem volt semmi amire ne kérdezhettem volna rá. Én igyekeztem mindent megtenni azért hogy ő boldog legyen, gyakran nagyon kényelmetlen helyzetbe is kerültem emiatt, de szivesen tettem mert szerettem őt és abban a tudatban éltem hogy nyilván ő is megtenné értem ugyanezt. Aztán egyszer mikor szerelmi bánata volt kikezdett velem de én nem léptem semmit mert nem akartam tönkretenni a barátságunkat és amugy se akarok senkinek a B terve lenni. Szerintem ezen kicsit megsértődött mert onnantól kezdve kissé hűvösebben kezdett viselkedni velem és tett néhány burkolt megjegyzést. Eleinte nem nagyon érdekelt mert azt gondoltam hogy majd megbékél, de elkezdett egyre kevesebb időt tölteni velem és csak a saját barátaival foglalkozott. Már csak akkor jött oda hozzám amikor segítségre volt szüksége mert tudta hogy rám mindig számíthat, de én egyre kevésbé éreztem hogy számíthatok ezért rákérdeztem hogy most voltaképpen mi baja van. Azt mondta hogy nem tudja miről beszélek és hogy ő is bármit megtenne értem de a viselkedésén persze nem változtatott. Egy idő után elegem lett belőle és elküldtem a fenébe. Bevallom hogy elég bunkó voltam vele de szerintem jogos volt. Ennek már jó ideje és azóta egymásra se nézünk, én még a facebookól is töröltem és nem mondtam róla túl szép dolgokat a többi 'barátomnak'. Úgy érzem hogy kihasznált engem és ezért nem akarok én odamenni hozzá mert (szerintem) neki kellene hozzám jönnie. De mostanra már nagyon hiányzik és szeretnék megint jóban lenni vele csak félek hogy egy életre megbántottam és nekem ugy tűnik hogy jól el is van nélkülem. Ugyanakkor viszont tudom hogy kéretné magát ha én mennék oda márpedig ahhoz nincs semmi joga. Szerintetek mit kéne tennem?
2018. szept. 9. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a barátság már elromlott és nem amiatt hogy bunkó vagy vele, hanem amiatt hogy te csak barátnak akarod, ő meg többet akart volna. Ez így neki is kellemetlen és neked is. Keress inkább fiú barátokat, kevesebb probléma van vele, hidd el...

27F

2018. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

* és elküldtem a fenébe. Bevallom hogy elég bunkó voltam vele


Ez miatt neked kell lépni felé,a lány nem fog az tuti.

Egyetlen nőt nem találsz aki ilyen után lépne feléd. Még akkor sem ha nagyon hiányoznál neki.


Szóval vagy te lépsz, vagy ennek a történetnek annyi.


Mennyi idősek vagytok?

2018. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
Tényleg nem volt okos dolog szerelmi bánatában kikezdenie veled. De neked nem ignorálnod kellett volna a közeledését, hanem értelmes ember módjára megbeszélni vele. Így csak azt adtad a tudtára, hogy nem számít neked. Aztán meg dürhő paraszt módjára viselkedtél és másoknak is szidtad őt. Ez a hajó elment koma. Ő biztosan nem fog téged keresni.
2018. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok ő meg 18. Most én értem hogy nem voltam kedves vele, de ő is nagyon sokszor mondott nekem bunkó dolgokat és ő is elmondott mindenfélének. Amugy meg mondtam neki hogy nem akarok többet barátságnál, nyilván nem csak ignoráltam mikor incselkedettvelem. És eddig akárhányszor összevesztünk mindig én mentem oda akkor is mikor nekem volt igazam.
2018. szept. 9. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

4 19 évesen megtanulod a leckét, hogy úgy viselkedsz egy nővel, ahogy szeretnéd, hogy veled viselkedjenek.

Ezt édesapád nem mondta, nem tanította meg neked?

2018. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én szerintem az egyetlen lecke amit ebből megtanulhat az amit már az első válaszoló is írt mégpedig hogy nem érdemes nőkkel barátkozni
2018. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!