Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nektek vannak meleg...

Lányok, nektek vannak meleg barátaitok, ismerőseitek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ismerek melegeket. Egyikükkel sem vagyunk barátok, nem azért, mert bármi problémám lenne azzal, hogy ők személy szerint kire gerjednek, egyszerűen csak soha nem kerültünk egymással közelebbi kapcsolatba.
2018. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a szexuális preferenciáik szerint válogatom meg a barátaimat.

Vannak heteroszexuális és homoszexuáis barátaim is, mivel egyikükkel sem áll szándékomban szexelni, így nem érdekel, hogy ők kivel szexelnek... más emberek véleménye sem érdekel.

Az érdekel, hogy ők - szexuális preferenciától függetlenül - jó emberek, jól érezzük magunkat egymás társaságában, és képesek vagyunk áldozatokat is hozni egymásért, ha kell.

A szexuális választásaik meg rájuk, meg a partnerükre, meg Istenre tartoznak.

2018. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, van egy pár.
2018. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Szerencsére nincs
2018. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%

Egy barátom van akivel gimis koromban ismerkedtem meg, nagyon jóban voltunk csak elköltözött és azóta meg már külföldön laknak a párjával. A pasija így ismerős szinten van meg, amúgy én nem kedvelem (igazából mindig furcsálltam hogy a barátom hogy tud vele lenni, szerintem egyáltalán nem jó fej az a srác, no de nem is nekem kell vele élni).

Rajtuk kívül egy csoporttársam volt meleg de ő csak felületes ismerős volt, meg a kolinkban egy srác de őt is csak köszönés szinten ismertem.

2018. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!