Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most teljesen normális...

Ez most teljesen normális vagy valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve megismerkedtem egy sráccal az edzőteremben.

Nagyon kedves volt velem, érdeklődött irántam, stb.

Hamar jó barátok lettünk és kb. a megismerkedésünkre 2-3 héttel mondta el, hogy meleg. (Amúgy sejtettem)


Mondtam neki, hogy én nem vagyok az és ha többet szeretne, akkor nem én vagyok a partner számára.

Erre közölte, hogy csak barátkozni szeretne.


Azóta tökéletes a barátságunk. Szeretem, hogy egy férfi bőrbe bújt női lélekkel vagyok együtt a szabadidőmben.

Mármint mindig kedves velem és nincs előtte olyan, hogy valami ciki volna.

Egyszer mondtam, hogy fáj a nyakam.. erre elkezdte masszírozni és azóta is mindig megmasszíroz csak úgy magától.

(Ami brutál jól esik :D)

Ha süt, akkor tesz nekem félre kóstolót, bármikor keresem mindig szakít rám időt.

Jókat tudunk együtt dumálni, nem csak férfias témákról.

Ha valami baj van, akkor mindig számíthatok rá és segít.

Egy csomó közös programot szervezünk.

Nagyon illedelmes és okos srác amúgy.


Ezeket én is viszonzom számára, mert soha nem volt még ilyen jó barátom.

Mintha teljesült volna a kívánságom a legjobb barátról.


A kérdés van hátra... szerintetek lehet, hogy mégis többet érez vagy tényleg ennyire önzetlen és szeretetteljes.

Nem akarom megbántani, mert én is ilyen vagyok vele, baráti oldalról, szóval lehet, hogy ő is hasonlóan gondolja tényleg.


Már azon is elgondolkoztam, hogy mi van ha nekem is tetszik... de mindig arra jutok, hogy egyszerűen nem tudom magamat egy férfival elképzelni, nem vonz egyáltalán, nem érzek szexuális késztetést, amikor hozzámér.

Szimplán szeretetet érzek, mint egy testvér a másik iránt.

Sokmindent megtennék érte, de ez nem szerelem... és a legkisebb késztetést sem érzem arra, hogy ez több legyen, mint ami most.



2018. aug. 9. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem barátság, legalábbis a részéről.Zárnám a soraimat a helyedben.

Ráadásul erős kisértésben vagy. Tuti, hogy a helyedben lelépnék, és keresnék olyan helyet ahol nem fordul elő az illető.

2018. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

* Szeretem, hogy egy férfi bőrbe bújt női lélekkel vagyok együtt a szabadidőmben.


Neked vannak elfojtott meleg vágyaid? Mert egy egészséges férfi az azonnal távolodik ebben a helyzetben az adott illetőtől.

2018. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Csak mert meleg még nem fog minden pasihoz vonzódni akit meglát. Lehet hogy tényleg csak jó barátod akar lenni ahogy te is neki.

Szerintem nem kell semmin se változtatnod. Ha esetleg valami olyat tesz ami téged kellemetlenül érint vagy úgy látod hogy közeledni próbál feléd olyan irányba ami neked nem tetszik akkor csak mond meg neki. Beszéljétek meg.

Én személy szerint irigykedem hogy ilyen jó barátságot tudtál kötni valakivel :)

2018. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pont leírtam, hogy nincsenek még elfolytott meleg vágyaim sem.

Mert egyáltalán nem érdekelne, hogy ki mit mond.. de egyszerűen nem tud beindítani a dolog.


Az pedig, hogy férfi bőrbe bújt női lélek, miért volna rossz?

Gondoskodó, figyel a másikra, mindig megkérdezi hogy-hogyan vagy, miben tud segíteni, keresi a társaságod, stb.


Ezek esetemben inkább előnyök, mint hátrányok.


Na és itt is van a lényeg, hogy csak előnyöket látok, hátrányokat nem.

Az sem biztos, hogy többet akarna... csak még nem volt ilyen barátom, akit a testvéremként szerethetek.

2018. aug. 9. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

4 Ez a pasi szerelmes beléd. Felfogtad?

A 2-es válaszban meg kiemelt rész, az nem félreérthető. Azt nem lehet kimagyarázni, azt leírtad.


Látens vagy? vagy még magadnak is hazudsz?

2018. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

*Az pedig, hogy férfi bőrbe bújt női lélek, miért volna rossz?


Ez nem rossz, csak nem egy másik férfivel szemben, hanem egy nővel szemben. Érted? Felfogtad?


Shemal vagy hermafrodita a fazon?

2018. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális vagy, hogy barátkozol vele, ne hallgass olyan homofób válaszolóra aki azt mondja nem. Ilyennek kéne mindenkinek lennie, és sokkal jobb lenne a világ.

Szerintem lehet az Ő oldaláról is csak szimplán testvéri barátság ez, de ha valamivel próbálkozik és Te nem szeretnéd akkor mond meg neki, megérti szerintem

2018. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy leírod, hogy mennyire nyitottak vagytok egymással szemben, akkor már ugyan miért titkolná az érzelmeit? 🤔
2018. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Szerintem semmi probléma nincs a Ti barátságotokkal. Valószínűleg a barátod alapból gondoskodó típus és ezért is ennyire figyelmes és törődő. Az meg dicséretes, hogy Te egy normálisan gondolkodó és nem korlátolt heteró vagy és az embert nézed nem azt, hogy milyen a szexuális orientációja.
2018. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 7, a 8, és a kilencedik válaszolóval értek egyet.

Becsüld meg ezt a rendkívüli barátságot.


Azért hozzá teszem, hogy kérdezz rá - mert írod, hogy mindent meg tudtok beszélni - hogy mit érez! Érez-e vágyat irántad, vagy úgy van, mint én vagyok a legjobb barátommal, hogy tudja, ha jelét adná, akkor biztos többet is megtennék vele.

De, mivel nincs jel, nincs biztatás, így marad az elfolytott szerelem.

Az is igaz, ha történne köztünk valami, akkor már nem az a barátság, ami most van köztünk.

Ezért félnék, lehet, hogy nem is tennék semmi intimebbet vele, még akkor se, ha Ő biztatna, kezdeményezne.

2018. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!