Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy talaljak egy legjobb...

Hogy talaljak egy legjobb baratot?

Figyelt kérdés
Vannak sok baratom, de veluk nem tartom napi szinten a kapcsolatot mert mas varosokban elnek. Most mentem gimibe es joba is vagyok par lannyal az osztalybol,, de nagyon hianyzik egy legjobb baratno akire mindig szamithatok. Szeretnem ha ezzel a par lannyal kozel kerulnenk egymashoz.( alapvetoen mindenkivel jol kijovok,ezzel sose volt gondom) Szerintetek mi kell egy igazan mely tartos baratsaghoz? Mit tegyek? Nem akarom hogy nyomulos legyek.:/ Es szerintetek mennyi ido kell hogy egy mely baratsag kialakuljon?

2018. szept. 12. 09:22
 1/7 A kérdező kommentje:
*van sok. Bocsi a pontatlansagomert!
2018. szept. 12. 09:23
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát barátom. Ha neked találni kell a legjobb barátot az rég rossz. Nálam ki kell érdemelni.
2018. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt ugy irod, mintha mindenki sorban allna erted, hogy barcsak leszallnal hozzajuk. Ha ez igy van, akkor te biztos tudnal segiteni. Szoval kerlek le tudnad irni,hogy hogy csinalod azt hogy ilyen kozel kerulsz es jo viszonyt apolsz az emberkkel?
2018. szept. 12. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
"Szerintetek mi kell egy igazan mely tartos baratsaghoz?" Idő! Ne erőltesd, ne siess, ne kergesd a dolgot, barátkozz továbbra is a számodra szimpatikus osztálytársaiddal, szervezzetek közös programokat és ez majd szépen kialakul. Amit erőltetni kell, az szar lesz, felesleges, egyszerűen élvezd a társaságukat. Az, hogy ez kinek mennyi idő, az már személyfüggő, nekem néhány év kell hozzá, másoknak kevesebb. Anno 9.-ben kezdtem el barátkozni két osztálytársnőmmel, úgy 11. osztály végére éreztem azt, hogy ez tényleg tartós, akár életre szóló barátság lesz. Az is lett, már 18 éve :)
2018. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Idő kell :) ész tapasztalatok szerint rengeteg közös élmény.

Nekem volt akivel kevesebb mint fél év volt, hogy kialakuljon az életre szóló barátság, mert egyből megérezzük egymást :) (ez egy meleg fiúval volt)

Gimiben a rengeteg közös program, és az, így mi mindent megtettünk a másikért, hozott minket közelebb egymáshoz. Feleltunk, hogy más ne kapjon egyest, segítettünk sulis dolgokba egymásnak, elkísértük egymás hivatalos ügyet intézni, együtt mentünk versenyekre, amikor elutazos volt egy szobába kértük magunkat, hogy ne idegennel legyünk.

Én konkrétan próbáltam magamat adni, és direktbe nem szemétkedtem és bunkóztam senkivel.

2018. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom*

Megértettük egymást**

2018. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom szepen a valaszokat! Akkor turelmes leszek, es remelem nekem is ossze fog jonni a dolog!:)
2018. szept. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!