Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyennel nem érdemes...

Az ilyennel nem érdemes barátkozni többet, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lány, aki szerelmes belém és igazából nekem is bejön testileg (Ítéljetek el érte), de nem akarok tőle semmit. Szóval, elmondtam pár barátomnak ezt és rögtön ilyenekkel jöttek, hogy 14 éves kortól legális, nyugodtan a f@@@@@ra húzhatom meg, hogy hülye vagyok ha kihagyom ezt a lehetőséget, megfogom bánni, stb. Nos, de ő mégcsak egy kislány, egy gyerek és ááá!!! Én az ilyenekkel inkább nem barátkozom, szánalmas az ilyen.

2018. szept. 15. 17:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok egyébként.
2018. szept. 15. 17:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid pedofilok, mondd?
2018. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen 14 évessel kezdeni, mégha éreznél iránta valamit... Nem normális dolog.Semmi jó nem sül ki belőle.
2018. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Nem hiszem. Inkább, csak hülyék.


De az is lehet, hogy félreértettem ezt az egészet és csak poénkodtak, nem tudom. Azóta nem beszéltem velük, de majd fogok, hátha.

2018. szept. 15. 17:44
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Én ezt nagyon is tudom. Pont ezért húztam fel ezen ennyire.
2018. szept. 15. 17:46
 6/12 A kérdező kommentje:

Pont ezért húztam fel ezen ennyire *magam.


Bocsánat.

2018. szept. 15. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel azért nem hülyéskedik egy értelmes ember.Más lenne a szitu ha egy 18 éves lányról lenne szó.Akkor lehet ugratni.


A barátaidat meg kéne leckéztetni.

2018. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Hiába 14 éves kortól legális, az a lány attól még egy gyerek. Szerintem is szakítsd meg velük a barátságot, nagyon undorító, hogy konkrétan tárgynak tekintik a nőket, főleg egy ilyen fiatal lányt.
2018. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 he84 ***** válasza:
Hát az ilyen barátok nem igazi barátok. Inkább hanyagold őket. És ja, a 14 éves lány hiába kamasz, még nagyrészt gyerek. Az hogy barátok vagytok a lánnyal, az még belefér. Csak mert valaki férfi és bejön neki ilyen, meg olyan lány, nem azt jelenti, hogy akkor mindegyikükkel szex kell stb.,...
2018. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

"Mindössze 15 éves volt, amikor egy lemezkiadó által szervezett bulin összeismerkedett a V-Tech együttes frontemberével, Kecskés Tiborral. Egy hasonmásversenyen ő lett a magyar Britney Spears, Kefir és Linda szerelme ekkor szökkent szárba."


"Mindenben én voltam neki az első, hiszen 15 éves korától együtt voltunk, 5 évig tartott a szerelmünk. Nem álltattam magam, már kezdettől fogva tudtam, hogy mi nem együtt fogjuk leélni az életünket, hiszen Linda még nagyon fiatal - nyilatkozta Kefir a Tabu Tv műsorában."


Ők majd medugják, te húzd ki magad, és lépj tovább.

2018. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!