Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyennel nem érdemes...

Az ilyennel nem érdemes barátkozni többet, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lány, aki szerelmes belém és igazából nekem is bejön testileg (Ítéljetek el érte), de nem akarok tőle semmit. Szóval, elmondtam pár barátomnak ezt és rögtön ilyenekkel jöttek, hogy 14 éves kortól legális, nyugodtan a f@@@@@ra húzhatom meg, hogy hülye vagyok ha kihagyom ezt a lehetőséget, megfogom bánni, stb. Nos, de ő mégcsak egy kislány, egy gyerek és ááá!!! Én az ilyenekkel inkább nem barátkozom, szánalmas az ilyen.

2018. szept. 15. 17:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

”Megbánod.”


Ja lehet, kitudja, viszont annyi mindent megbán az ember az életében, mégis túléli.


”Csak egyszer élünk.”


Ja, csak egyszer, viszont azt az egy életünket jó dolgokra használjuk fel és ne arra, hogy ártatlan lányokat használjunk ki és ba@@@uk el az életüket, csak azért, hogy nekünk jó legyen.


Ezt egy privát üzenőnek küldtem.



A többieknek köszönöm!

2018. szept. 15. 20:37
 12/12 he84 ***** válasza:
Bocsi kérdező, de akkor több értelme lett volna neki priviben válaszolni. Főleg ha nem biztos, hogy visszaolvassa itt.
2018. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!