Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes vele...

Szerintetek érdemes vele barátkozni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, szólítsuk A-nak,ő a "legjobb barátnőm ",és van egy lány, legyen B. Az a lényeg, hogy ők sulikor vannak csak jóban. Egész nyáron lesz.rta 'B' A-t. 'A' kibeszélte, meg mondta hogy soha nem fog barátkozni vele. Egész nyáron mindig átmentem hozzá, kihasznált.. És most elkezdődött a suli, ketten újra bff -ek,én meg le vagyok szarva.. Meg most 'A' -val ülök, mondta hogy milyen jó lesz, mert tud rólam lesni. Érdemes Ilyen emberrel barátkozni szerintetek? 14l

2015. szept. 6. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg ez a 'barátnő ' sokszor szólogat is be,kritizál.. Csak hát azért voltam idáig vele, mert hanem nem lett volna senkim..
2015. szept. 6. 20:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne írni annát és barbarát, így olyan, mint egy matekpélda.

Egyébként nem.

2015. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy ideig a szükségesnél többször nem találkozol és beszélsz vele akkor ki fog derülni mit akar igazából. Bár nekem így elsőre eléggé úgy tűnik , hogy te A-nak amolyan pótlék vagy.Én a helyedben , ha tényleg csak kihasznál, én is kihasználnám őt: ha hívna valahova ahova én is szertnék menni , elmennék, ha kedvem van vele beszélgetni akkor azt tenném de mellette keresnék új baráti társaságot/barátokat. A helyzet amúgy tipikus (nem rád értem) p*csahiszti :) nálunk is volt két csaj akik öribarik voltak mégis szétmarták egymást egy fiún aki egyébbként egyikük felé se közeledett.
2015. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!