Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen ciki a finnyásság...

Miért ilyen ciki a finnyásság kollégiumban?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretek más után inni piából, szerintem undorító, hogy egymás után adogatjuk az üveget. Inkább öntök pohárba ha tehetem. De ezt itt az egyetemi kollégiumban szégyenletesnek számít. Éppen most is buliban vagyok és egymásnak adogatják a sörös dobozt, nekem is adtak egyet de kiderült hogy amúgy abbol már többen is ittak és olyanok is akik sajnos betegek, én meg véletlen lehúztam egy nagy kortyot, és utána mondták el hogy amugy kik ittak belőle. Szóval valszeg beteg leszek, nagyszerű.... Aztán most is nevetnek, hogy végre meglátom, hogy senki sem aidses, nem kell semmitől félnem, nyugodtan ihatok mindenki után.... És hogy rohadt gyereles amit csinálok, hogy poharból iszom az üveg helyett. Tényleg marha vagyok? Tényleg én reagálom túl?

2018. szept. 17. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem te reagálod túl. Én se szeretek mások után inni egy üvegből (kivétel a közeli családom), főleg, ha betegek. Ne foglalkozz azokkal, akik szerint ez gyerekes.
2018. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogsz meghalni tőle, de tényleg nem ajánlatos. Itt nem arról van szó, hogy aidses leszel, de sok dolgot elkaphatsz.


Meg kicsit undorito is. Mások után inni kb olyan, mintha bele köpött volna a pohárba, amit persze már senki sem inna meg ...

2018. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ember fuggo. Van akit nem zavar. En se iszok masok utan es nalam meg csaladban se iszunk egymas utan. ( ha megfazna valaki igy elkeruljuk azt, hogy tovabb adjuk ).


Amugy meg a legjobb bnom se iszik utanam en se utana. De viszont van sok lany ismerosom akik siman bele harapnak a kajamba is amiutan ettem belole, nem hogy inni.. Szoval ez ember fuggo. En pl ha iszok valaki utan aki megvan fazva masnap mar en is beteg vagyok. De vannak akiknek semmi bajuk akarki utan innanak.

2018. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt olyan lakótársnőm, aki közölte, hogy nemi betegsége van és még nem kúrálta ki magát, mert lusta volt dokihoz menni. Minden egyes alkalommal kitakarítottam a kádat, mielőtt zuhanyoztam volna.


Simán elkaphatsz ivással herpeszt is...ja rohadt gyerekes. Nem ciki.

2018. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tartanak elég nagy partiarcnak. De ezzel te ne törődj, nem vagy köteles mindenben részt venni, amit elvárnak tőled. Ha te nem akarsz még közvetve se csókolozni velük, akkor nem kell. Tényleg nem fullra higiénikus. Szóval nem kell ebben résztvenned. Nincs szükséged békepipára. PL egyszer olvastam egy csajról, semmi baj nem volt a fogával, aztán lett barátja és egyszercsak el kezdtek szuvasodni. Szóval nem kell ilyeneket átvenni.
2018. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez a normális gondolkodás. Idegenek poharából, üvegéből inni, és főleg mást erre rávenni elég felelőtlenség. Aki a herpeszt írta, teljesen igaza van. Így simán el lehet kapni, és a vírus élete végéig benne marad. Időnként előjönnek a kis hólyagok, és akkor fertőz az illető, ő is továbbadhatja. Családtag (szülők, nagynéném, testvérek, férjem) poharából se iszom, ők se az enyémből. Ha marad étel a tányérjukon, megeszem, de csakis a családét. Idegenek ételét, italát nem használom!
2018. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
52%
Úgy látszik ezt is kolija válogatja. Én 8 évet laktam koliban és még a saját anyám után sem vagyok hajlandó inni de ez ott nem volt probléma, senki sem várta el hogy random emberek után igyak.
2018. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
nem ciki, de felesleges, nekem volt, mikor a haverom a szájából adta át a rágót, mert nem volt több, nem lett semmi bajom... most akkor idegenekkel azért nem csókolózol mert összeér a nyálatok?
2018. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem ciki, bár az érdekelne, hogy csókolózni se csókolózol soha senkivel? Fura koli van nálatok. Én is lehúztam 7 évet koliban, de egy-két kivétel esetén (random előkerült pálinka) mindig voltak poharaink, sörös dobozt meg pláne nem adogattunk körbe, hanem mindenki hozott annyit, amennyit megiszik. Nem tinik voltunk, hogy 6an igyunk egy sört.. :D Vigyél magadnak piát és akkor nem kell osztozkodnod meg feles poharakat és ha töményezni akarnak osszál ki nekik belőle, hogy "tudjatok koccintani". Így nem az van, hogy finnyás vagy, csak koccintani akarsz. De nekem ez tényleg fura, hogy így "buliztok".
2018. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Fú, ne is mondd! Tudom, milyen. Nekem barátnőm és egyben osztálytársam kért egy harapást az almámból, amikor már ettem. Most mit tehettem volna? Mondtam volna, hogy nem adok? Utána nem kis undorral ettem tovább az almát, de ott ült végig mellettem. Nem értem, hogy egyes emberek miért ilyen pofátlanok. Szokás kérdése volna? Hát nem tudom. Sokakat nem zavar. Engem nagyon.
2018. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!