Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitcsináljak, a legjobb...

Mitcsináljak, a legjobb barátnőm lecserélt?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk barátok. Hárman voltunk de mostmár csak ketten vagyunk egyszer azt mondta hogy unalmas vagyok számára (tudni kel rólam hogy viccesnek meg happynek számítok a suliban) mióta 2 en vagyunk szeptember óta tálat úgy mond érdekesebb barátnőt mint én együtt depiznek, sutyorogn(persze azt én nem hallhatom), élménynek együtt valahova.... Nyáron még minden jó volt akivel úgy mond barátkozik a barátnőm annak is volt lbje de mind ketten tudjuk hogy tőlünk össze is hazasodhatnak.... Voltunk kiránduláson és én sírva uvoltoze elmondtam hogy mi bajom és még ő volt felháborodva hogy ő nem csinált semmit, meg csodálkozik hogy meg töltöm neki hogy feketében járjon meg hogy sírjon meg hogy fekete legyen mert nem akarom hogy rosszul legyen mert az a lány bele kergeti és még én vagyok a rossz mert hogy nem engedem meg neki, meg csak jót akarok neki de szerintem ő ezt nem tudja és persze hogy annak a csajnak kell oldalára állnija...meg mondja hogy senki nem hallgatja meg és ezt úgy mondja hogy ott vagyok mellette és hallgatom (arra a lányra gondol akit imád..)meg folyamatosan leteszi a telefon ha folhivom meg nem üzen vissza egyszer nálam volt a telojat és láttam hogy nekem nem ír vissza a csajjal meg már kész regényt írt. Meg többször pattintot le hogy edzése van és egyszer mondta hogy a vsajnál van és én kiakadtam.. Meg amikor ők ketten sírtak akkor még se köszöne hogy köszi hogy ott voltál mellettem pedig nagyon jól esett volna. Én mindig ott voltam neki tudja hogy ilyen diéta mániám van de ezt még se hallgatja.. És ez nagyon rosszul esik(avval lánnyal aki egyedül maradt nem lehet barátság köztünk mert teljesen különbözünk) meg a suliban úgy tudják hogy a lb el mi vagyunk az lb ikrek mert hasonlítunk ... Nagyon rosszul esik az egész de nem tudom mitcsináljak, ötletek?
2018. szept. 18. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nőjj fel nem ez életed problémája. Vannak más emberek aki leszar azt neked is le kell ennyi
2018. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Baz...meg ezt kétszer is átolvasva nehéz értelmezni!!! Ember legyen a talpán aki ezt megérti!!
2018. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. szept. 18. 23:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit sok...
2018. szept. 18. 23:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg ráadásul javítva a telefonom...
2018. szept. 18. 23:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Menj vissza óvodába, ott elmegy az ilyesmi.

Mégis mire vársz?

Foglalkozz azzal a barátnőddel,aki nem pártolt el tőled.

2018. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. szept. 18. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudsz mit csinálni. A tinilányok márcsak ilyenek. Egyik nap ezzel van jóban ,másik nap már mással.Velem is ez volt és úgy éreztem,összedől a világ,de most így visszagondolva márcsak nevetek rajta. Keress más barátokat,biztosan akad.
2018. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..... :)
2018. szept. 19. 05:46
 10/10 anonim ***** válasza:
aki leszar azt le kell szarni, minek futsz utana? ha mar nem akar baratkozni sajnos akkor nem szabad raerolterni es te se add fel a meltosagod
2018. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!