Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor nem is akar találkozni?

Akkor nem is akar találkozni?

Figyelt kérdés

Egy rég nem látott haverral újra találkoztam mert egy nyelviskolába járunk és a folyosón néha összefutunk. Rákérdeztem hogy van-e kedve valamikor összefutni, mondta hogy benne van és jelöljem be facebookon. Bejelöltem, visszajelölt és ráírtam hogy akkor melyik nap lenne jó neki. Az üzenetett megnyította de nem válaszolt. Ma rákérdeztem hogy látta- e mire erre csak azt mondta hogy majd megnézi az üzenetet.

16/f.


2018. máj. 15. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akar.
2018. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hellsing71 ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd. Lehet, hogy csak sok a dolga, de az is, hogy nem gondolja annyira fontosnak a találkozót. Te jó fej voltál és megtetted a nyitó lépést. Most nála a labda. Talán még egyszer, később rákérdeznék, hátha csak elfelejtette, de ha akkor se reagál, hagynám a fenébe.
2018. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!