Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után merjem még barátomna...

Ezek után merjem még barátomnak nevezni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal, már több mint egy hónapja megszerveztünk egy programot (nem írnám le konkrétan, hogy mit), majd az utolsó pillanatban lemondta.


Ez több okból kifolyólag is nagyon zavart, egyrészt jó ideje megbeszéltük, le is foglaltuk a helyet, és befizettük az előleget, ami így bukta lett, mivel minimum két fő kellett volna.

Ezen felül el is utaztam a helyszínre, amely 1,5 órámba telt, és nyílván nem is volt ingyen...

Majd mikor már ott kellett volna lennie a megbeszélt helyen, telefonált, hogy ne haragudjak, de nincsen kedve eljönni, mert hívták kocsmázni és inkább oda menne.


Ezen a ponton kb. nem tudtam, hogy mit mondjak, kb. 30 perc lett volna eljönnie a megbeszélt helyre a munkahelyétől, és ha nem megy haza egy esti kocsmázás is belefért volna, de nem... Jöttek a kifogások, mondott egy sajnálomot, én letettem a telefont, és ennyi. Ez pénteken volt, azóta nem beszéltünk.


2018. szept. 26. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan nem nevezném innentől kezdve, de nem is állnék vele szóba többet, mert ekkora mocskos nagy tróger állat hogy lehet valaki.
2018. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennek kapcsán beugrott, hogy igazán nem számíthattam rá soha, rengeteg esetben hívtam meg kajálni, ha bulizni mentünk 1-1 italra, de ezt nem viszonozta, és az utóbbi időben csak akkor keresett, ha nagyon unatkozott és más nem volt elérhető.


Ugyanakkor volt, hogy a védelmemre kelt (szóban), és sok bizalmas beszélgetésünk is volt, kellemes közös emlékekkel.

2018. szept. 26. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

A barát nem ilyen, ő egy érdekember, nagyon hamar iktasd ki az életedből!

Ha pedig unatkozik és társaságra vágyik, akkor sajnálkozz, mert te se érsz rá!

2018. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kizárnám az életemből az ilyen "embereket"...
2018. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!